BREAKING NEWS

Ja se si nobelisti Montagnier po hedh në erë Big Farmën dhe po zbardh veprimet kriminale me covid 19

Ja se si nobelisti Montagnier  po hedh në erë Big Farmën dhe  po
x

Gossip

‘S'ke punë ta ngacmosh’, plas keq mes djemve për Tean: Kush je ti? Je më trim që ... (Debati)

‘S'ke punë ta ngacmosh’, plas keq mes djemve për

Puntata e sotme e "Përputhen" ka nisur me një debat të nxehtë mes Andit të parë dhe Andit të ri nga Kosova.

Tea është bërë molla e sherrit mes dy djemve. Andi i ri nuk heq dorë që ta bëjë për vete dhe thotë se nëse ajo do të heqë dorë nga Andi, atëherë do të bëjë çmos që të kenë diçka bashkë e pse jo të dalin të përputhur. 

Debati mes Andit 1 e Andit 2:


Andi 1 : Kush je ti? Je më trim që shprehesh kështu?

Andi 2: Unë s’jam kurrkush,  ti a po e thua vetë që jemi duke u njohur


Andi 1: Unë kshu e ndjej.

Andi 1: Mos përfito nga emisioni, nuk mund të ngacmosh ti një person që një tjetër pretendon ta ketë në krah. Pse e ngacmon?


Andi 2: Nuk po e ngacmoj, kam shprehur pëlqim ndaj saj.

Andi 2: Unë përderisa jam këtu jam single do të thotë që do të njoh.

Andi 1: S’mund të ngacmosh dikë që unë e kam në zemër.

 

 

Më të lexuarat