BREAKING NEWS

Shokuese/ Përdhunoi vajzën që shkoi të denonconte përdhunimin nga disa persona, kush është shefi i lartë i Policisë: I kërkoi favore seksuale dhe mbesës së shkrimtarit të madh Martin Camaj

Shokuese/ Përdhunoi vajzën që shkoi të denonconte
x

Gossip

Skenat e nxehta fusin në sherr “Bihterin” dhe “Elifin”, plas keq mes dy aktoreve

Skenat e nxehta fusin në sherr “Bihterin” dhe

Aktoret Beren Saat dhe Tuba Buyukustun kanë pasur një përplasje mes njëra-tjetrës kohët e fundit. Beren Saat e cila njihet nga roli i “Bihterit” së fundmi u shfaq në skena të nxehta në një serial në Netflix, skena të cilat u komentuan shumë në mediat turke.

Ndërkohë Tuba Buyukustun e njohur si “Elif” në një intervistë tha se nuk do i luante kurrë ato skena që luan Beren Saat. Kjo e fundit u pyet së fundmi nga gazetarët për deklaratën e koleges. Beren tha se e respekton deklaratën e saj dhe e thumboi paksa “Elifin”, duke thënë se ajo vetë nuk do fliste kurrë kështu për koleget. Aktorja e “Dashuri e ndaluar”, u shpreh se secili artist e zgjedh vetë çfarë skenash dëshiron të luajë dhe nuk ka asgjë të provosh role të ndryshme.

Më të lexuarat