BREAKING NEWS

Pas zhurmës së madhe mediatike aktori kërkon të dalë nga shtëpia/ Bora Zemani reagon për herë të parë për Donaldin dhe bën deklaratën që askush nuk e priste: Ju lutem qetësohuni!

Pas zhurmës së madhe mediatike aktori kërkon të dalë
x
BREAKING NEWS

Ministria e Shëndetësisë informon mbi situatën epidemiologjike në vend: Një viktimë në 24 orët e fundit, ja sa infektime janë regjistruar

Ministria e Shëndetësisë informon mbi situatën
x
BREAKING NEWS

“Avioni privat i Ramës”, Basha publikon foton dhe zbardh çmimin marramendës që kushton: 15 mijë dollarë vetëm në një orë për të udhëtuar. Lëviz me flatra...

“Avioni privat i Ramës”, Basha publikon foton dhe zbardh
x
BREAKING NEWS

I futet me grushta policëve të “Shqiponjave” pa pasur mëshirë/ Arrestohet djali i humoristit të njohur shqiptar. Zbardhet ngjarja

I futet me grushta policëve të “Shqiponjave” pa pasur
x
BREAKING NEWS

Zgjidhen anëtarët e rinj të KED për vitin 2022, reagon ambasadorja Yuri Kim dhe jep mesazhin e fortë

Zgjidhen anëtarët e rinj të KED për vitin 2022, reagon
x
BREAKING NEWS

Pritet ciklon? Po vjen nga veriu! Harta, të gjithë qytetet që do të përballen me reshje masive dhe rrufe gjatë fundjavës. Ja kur pritet më e keqja

Pritet ciklon? Po vjen nga veriu! Harta, të gjithë qytetet që do
x
BREAKING NEWS

Lajm i trishtë! Luftoi një muaj me virusin e rrezikshëm, ndërron jetë drejtori i këtij gjimnazi në Shqipëri (EMRI)

Lajm i trishtë! Luftoi një muaj me virusin e rrezikshëm,
x
BREAKING NEWS

Sali Berisha përgatitet për trazira, mobilizon të vetët për të nisur protestat pas 11 dhjetorit, tubime para Kryeministrisë dhe selisë së PD

Sali Berisha përgatitet për trazira, mobilizon të vetët
x

Gossip

“Skuthe! Qepe gojën!”/ Degradon keq sherri mes Palomës dhe Sheila Haxhirajt: Skemaxhie, filmaxhie si puna jote nuk jam! Ti e shet veten për...(DEBATI I PLOTË)

“Skuthe! Qepe gojën!”/ Degradon keq sherri mes Palomës dhe

Paloma dhe Sheila Haxhiraj patën një debat të ashpër mbrëmjen e djeshme në ‘Big Brother Vip’, i cili degradoi në ofendime të rënda.

Sipas këngëtares, Paloma shkoi ta përgjojë teksa fliste me Semin dhe Beniadën në dhomë.

Më pas, ajo i ka drejtuar Sheilës disa pyetje, por pa e ditur mirë temën e diskutimit dhe se çfarë ishte thënë mes vajzave. Kjo gjë e ka acaruar Haxhirajn, e cila e quajti gazetaren “filmaxhie”, “skemaxhie” dhe e cilësoi si një person që e shet veten për pesë followers-a.

Debati agravoi kur këngëtarja i tha Palomës se e vetmja gjë që di të bëjë pas zënkave është të zërë be, e sidomos vajzën e saj. Kjo deklaratë bëri që Paloma të ngrinte zërin për t’i thënë Sheilës se ajo dhe askush tjetër nuk mund të flasë për të voglën e saj.

Pjesë nga biseda:

Sheila Haxhiraj: S’ke punë të më bësh pyetje mua në një muhabet që nuk je e përfshirë mi goc dhe rri dëgjon prapa derës, s’ishe fare prezente. Unë po flisja me të tjerë.

Paloma: Dua i të dëgjoj.

Sheila Haxhiraj: Ti shiko çfarë bën ti, se unë isha prezente aty.

Paloma: Pse e përfshive Semin dhe jo Beniadën.

Sheila Haxhiraj: Sepse ishte situatë mes meje dhe asaj. Normal që dëgjove se ishe pas derës.

Paloma: Aty mrapa derës do rri.

Sheila Haxhiraj: Ze içik be tashi se e ke zakon, thuaj për kokën e njërit e tjetrit.

Paloma: Ti shif skuthlliqet e tua.

Sheila Haxhiraj: Unë ça kam t’i them në sy zemra.

Paloma: Vazhdo kontraktohu, merr dhe pozicion.

Sheila Haxhiraj: Të paktën skemaxhie, filmaxhie si puna jote s’jam. Që e shet veten për pesë follow aty.

Paloma: E shet ti mi shpirt se ti je e dëshpëruar për atë punë. Më lumtë, të gjitha i kam.

Sheila Haxhiraj: Kujto se janë njerëzit idiotë të të kuptojnë ty.

Paloma: Po ti kush je?

Sheila Haxhiraj: Kjo që jam këtu, ta kthej përgjigjen në sy.

Paloma: Zysh Sheila!

Sheila Haxhiraj: Zysh jam, po skuthe s’jam!

Paloma: Kujdes me ofendime, se s’po të ofendoj.

Sheila Haxhiraj: Dhe mua mos m’i thuaj këto kështu.

Paloma: Të të vijë zor për betë!

Sheila Haxhiraj: Turp të të vijë ty që zë vajzën tënde be për budalliqe dhe çikërrima.

Paloma: Është pjella ime në fund të ditës.

Sheila Haxhiraj: E ke gjënë më të shenjtë!

Paloma: Ik tregoji fytyrën tate publikut se kush je në të vërtet. Skenariste e frikshme je!

Sheila Haxhiraj: Mos më çaj kokën!

Paloma: Turp të të vijë! E para dhe e fundit herë që të dëgjoj të flasësh për fëmijën tim!

Sheila Haxhiraj: E ke përmendur vetë!

Paloma: Se ça nxjerr unë nga goja është e drejta ime. Ti mbylle gojën! Është territori im, jo i yti. Se çfarë përmend e zë be është e drejta ime. Ti qepe gojën! Mbylle gojën! Për fëmijën time s’të lejoj ty e askënd tjetër.

Sheila Haxhiraj: Për fëmijën dhe familjen tënde kam respekt!

S’kam nevojë të ngelet respekti te ty. Për fëmijën tim mbyll gojën. E kam zënë unë, jam unë e përgjegjshme. Ça ke, e ke ballë për ballë me mua. Kur s’të pëlqen pyetja ime, thuaj s’dua të ma bësh ti.

Sheila Haxhiraj: Po flas për gjërat që ti thua. Fëmija yt ta ka fal Zoti dhe nuk të kam përmendur kurrë ty dhe askënd. Ti e ke përmendur vetë. Në këtë shtëpi unë përmend fjalët që ke thënë ti dhe çdo njeri.

Paloma: Me fëmijën tim s’të lejoj në mënyrë kategorike. E përfaqësoj unë vetë karakterin tim. S’ke ardhur ti të përcaktosh karakterin tim.

Sheila Haxhiraj: As ti s’ke ardhur të përcaktosh karakterin tim. Ti ofendon veten me sjelljet që bën, s’më ofendon mua, je larg shumë, s’kam ngel të më ofendosh ti.

Pas këtij konflikti, Paloma shkoi të qëndrojë vetëm në dhomën e gjumit, ku edhe shpërtheu në lot.