BREAKING NEWS

Përditësimi më i fundit i situatës së Covid-19 në vend/ Ulet numri i infektimeve, Ministria publikon të dhënat: Ja sa persona kanë humbur jetën ditën e sotme

Përditësimi më i fundit i situatës së Covid-19 në
x

Gossip

“S’më janë heq xixat nga trupi, më duket vetja si nuse e 94”, Bes Kallaku publikon videon me vajzën dhe do iu shkrijë së qeshuri

“S’më janë heq xixat nga trupi, më duket vetja si

Aktori i humorit Bes Kallaku ka zbuluar “talentin” e vogëlushes së tij Ajkës. Ai  ka publikuar së fundi një video shumë humoristike ku Ajka  shfaqet duke i bërë make up-in babit.

Videoja ka marrë shumë komente pozitive ku ndër to dallon si gjithnjë komenti plot humor i aktorit.

“Ca thu ti me? Po kam 2 dit sme jan heq xixat nga trupi, mduket vetja si nuse e 94”, shkruan Besi në koment.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Bes Kallaku (@bes_kallaku) on

Më të lexuarat