BREAKING NEWS

'Fluturon' përsëri kurba, ministria e Shëndetësisë raporton rastet për 24 orët e fundit, ja sa persona kanë rezultuar pozitiv

'Fluturon' përsëri kurba, ministria e
x

Gossip

Sokol Balla i zuri vendin, reagon Rudina Xhunga dhe flet për lëvizjen e saj

Sokol Balla i zuri vendin, reagon Rudina Xhunga dhe flet për lëvizjen

Pas një viti e gjysmë në ‘Vizion Plus’ pak ditë më parë Sokol Balla lëvizi sërish në një televizion tjetër dhe tani është bërë pjesë e ‘News 24’, me emisionin e tij "Real Story".

Mirëpo një lëvizje e tillë e ka bërë të paqartë të ardhmen e Rudina Xhungës, një nga moderatoret më me përvojë në fushën e emisioneve politike.

Orarin e emisionit të Rudinës "Dritare" e ka zënë Balla dhe e pyetur nga "Prive.al", gazetarja e mirënjohur u shpreh se nuk ka vendosur ende përfundimisht.

"Nuk e kam vendosur ende", është shprehur Xhunga duke treguar se do e bëjë publik vendimin e saj së shpejti.

Më të lexuarat