Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Sokol Balla publikon foton, nuk do ta besoni ndryshimin drastik me 25 vite më parë

Postuar: 24/05/2019 - 21:36

 Gazetari i njohur Sokol Balla është shumë aktiv në rrjetet sociale, ku herë pas here publikon foto nga më të ndryshmet.

Së fundmi, Balla është bërë nostalgjik ndaj kohës së shkuar dhe ka postuar një foto të 25 viteve më parë, në prani të analistit Mustafa Nano.

Ajo çfarë vihet re është se gazetari ka ndryshuar tërësisht pamje, i vetmi detaj i përbashkët që ruan edhe sot janë syzet. Balla shfaqet me flokë të dendura dhe të zeza, me një fizionomi ndryshe të fytyrës, si dhe me dhëmbë të çrregullt.

Në këtë mënyrë, ai paralajmëron dhe prezencën e tij si i ftuar në emisionin ‘Provokacija’.

‘Sonte ne darke me Muç Nanon ne ABC News, per te folur per kete foto tonen 25 vjet me pare kur ishim te dy ne PD, per krizen politike, per ata qe gjejne si zgjidhje djegien e vendit, dhe nje zgjidhje te “cmendur” qe do propozojme ne’, shkruan Balla.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 20/09/2019 - 16:14

Vetëm pak orë na ndajnë nga nisja e koncertit gjigant që Capital T do të mbajë në “Sheshin Nënë Tereza” në Tiranë.

Postuar: 20/09/2019 - 14:56

Për shkak të një defekti në linjën e transmetimit që shkon nga ujëmbledhësi i Bovillës deri në im

Postuar: 20/09/2019 - 14:35

Prej disa ditësh reperja e cila njihet për hitet e suksesshme, Tayna ndodhet në SHBA.

Postuar: 20/09/2019 - 14:08

Ditët e fundit Kiara Tito dhe Butrint Imeri kanë qenë në qendër të vëmendjes së mediave për shkak

Postuar: 20/09/2019 - 12:26

Ditën e djeshme të ftuara në emisionin ‘Rudina’ ishin ish-deputetja e PD-së, Albina D

Postuar: 20/09/2019 - 11:48

Javën e kaluar Jonida Vokshi dhe Besnik Krapi e kurorëzuan në martesë dashurinë e tyre disa vjeça

Postuar: 20/09/2019 - 10:18

Mëngjesin e sotëm në Top Channel dita nuk u nis me dy moderatorët Ori Nebijaj dhe Isli Islami.