BREAKING NEWS

"Ndodh për herë të parë", profesori i sëmundjeve infektive jep lajmin që po e prisnim të gjithë: Pandemisë Covid-19 që pushtoi botën, po i vjen fundi! Ja pse nuk do të ketë valë të tretë

"Ndodh për herë të parë", profesori i
x

Gossip

Solli në jetë djalin e dytë, Arbana Osmani ‘mbulohet’ me dhurata, zbulon surprizën e bukur dhe mesazhin e presidentes së ‘Top Medias’ dhe të miqve të saj ( FOTO)

Solli në jetë djalin e dytë, Arbana Osmani ‘mbulohet’

Arbana Osmani u bë nënë për herë të dytë vetëm dy ditë më parë. Lajmin e bukur e dha partneri i moderatores, regjisori i njohur Eduart Grishaj me një foto ku shfaqej me vogëlushin e sapoardhur në jetë.

Arbana dhe Eduarti i kanë vendosur djalit emrin e veçantë, Diell.

Solli në jetë djalin e dytë, Arbana Osmani ‘mbulohet’

Pas lindjes Arbana është mbuluar me dhurata nga miqtë e saj.

Moderatorja ka zbuluar një pjesë prej tyre me anë të postimeve në Instastory, ku shihet se Xhemi i ka dhuruar një byrzylyk me simbolin e diellit bazuar tek emri që i kanë vendosur djalit.

Arbana ka marrë buqetë me lule nga presidentja e Top Medias, Vjollca Hoxha, shoqëruar me një pusullë ku shkruhet: “Me jetë të gjatë djali! Përqafime Vjollca Hoxha”.

Solli në jetë djalin e dytë, Arbana Osmani ‘mbulohet’

Një buqetë me trëndafila të bardhë, Arbana ka marrë edhe nga miqtë e saj, Eraldo Rexho dhe Fatmira Nikolli.

Solli në jetë djalin e dytë, Arbana Osmani ‘mbulohet’

Solli në jetë djalin e dytë, Arbana Osmani ‘mbulohet’

Më të lexuarat