Lajme të tjera
BREAKING NEWS

Spartak Ngjela paralajmëron arrestime të bujshme në Shqipëri: Ju tregoj se çfarë do të ndodhë pas 10 ditësh në Tiranë

Spartak Ngjela paralajmëron arrestime të bujshme në
x

Gossip

Sonila Meço poston foton e rrallë kur ishte 20 vjeç: Koha kur korona shihej vetëm në...

Sonila Meço poston foton e rrallë kur ishte 20 vjeç: Koha kur

Moderatorja e njohur Sonila Meço, së fundmi ka postuar një foto në “Instagram” kur ka qenë 20 vjeç gjatë një udhëtimi në Paris.

Sipas përshkrimit të saj, Sonila tregon se ishte data dy gusht kur kjo është bërë kjo foto, temperatura ka qenë 15 gradë celcius dhe koronavirusi mund të shihej vetëm në filma.

Më të lexuarat