BREAKING NEWS

Ministria e Shëndetësisë informon mbi situatën epidemiologjike në vend: Një viktimë në 24 orët e fundit, ja sa infektime janë regjistruar

Ministria e Shëndetësisë informon mbi situatën
x
BREAKING NEWS

“Avioni privat i Ramës”, Basha publikon foton dhe zbardh çmimin marramendës që kushton: 15 mijë dollarë vetëm në një orë për të udhëtuar. Lëviz me flatra...

“Avioni privat i Ramës”, Basha publikon foton dhe zbardh
x
BREAKING NEWS

I futet me grushta policëve të “Shqiponjave” pa pasur mëshirë/ Arrestohet djali i humoristit të njohur shqiptar. Zbardhet ngjarja

I futet me grushta policëve të “Shqiponjave” pa pasur
x
BREAKING NEWS

Zgjidhen anëtarët e rinj të KED për vitin 2022, reagon ambasadorja Yuri Kim dhe jep mesazhin e fortë

Zgjidhen anëtarët e rinj të KED për vitin 2022, reagon
x
BREAKING NEWS

Pritet ciklon? Po vjen nga veriu! Harta, të gjithë qytetet që do të përballen me reshje masive dhe rrufe gjatë fundjavës. Ja kur pritet më e keqja

Pritet ciklon? Po vjen nga veriu! Harta, të gjithë qytetet që do
x
BREAKING NEWS

Lajm i trishtë! Luftoi një muaj me virusin e rrezikshëm, ndërron jetë drejtori i këtij gjimnazi në Shqipëri (EMRI)

Lajm i trishtë! Luftoi një muaj me virusin e rrezikshëm,
x
BREAKING NEWS

Sali Berisha përgatitet për trazira, mobilizon të vetët për të nisur protestat pas 11 dhjetorit, tubime para Kryeministrisë dhe selisë së PD

Sali Berisha përgatitet për trazira, mobilizon të vetët
x
BREAKING NEWS

Berishës i vijnë sinjale të këqija, prokuroria në presion nga amerikanët për arrestimin e tij, dyshi i ambasadës vizitë blic në selinë e PD

Berishës i vijnë sinjale të këqija, prokuroria në
x

Gossip

"Sot, do të pranoj të gjitha propozimet për martesë"/ Këngëtarja e njohur shqiptare bën deklaratën e papritur dhe tregon publikisht vendimin që ka marrë

"Sot, do të pranoj të gjitha propozimet për

Këngëtarja e njohur shqiptare, Enca Haxhia, vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes për linjat bombastike. Ditën e sotme Enca është zgjuar me një mendim të çmendur për martesë.

Duke kënduar këngën e Bruno Mars, ajo shkruan “Sot, do të pranoj të gjitha propozimet për martesë”.

"Sot, do të pranoj të gjitha propozimet për

E njohur për deklaratat e saj provokative, Enca duhet të ketë trazuar shumë ndjenja të fansave të saj të zjarrtë, të cilët me shumë siguri do t’i kenë propozuar në Instagram.

"Sot, do të pranoj të gjitha propozimet për

"Sot, do të pranoj të gjitha propozimet për

"Sot, do të pranoj të gjitha propozimet për