BREAKING NEWS

Koronavirusi në Shqipëri, Ministria e Shëndetësisë përditëson të dhënat: Ja sa persona janë konfirmuar pozitivë në 24 orët e fundit

Koronavirusi në Shqipëri, Ministria e Shëndetësisë
x

Gossip

Sot e pëlqeni dhe e komplimentoni të gjithë për pamjen e saj, e gjeni dot se kush këngëtare shqiptare është kjo vajzë?

Sot e pëlqeni dhe e komplimentoni të gjithë për pamjen e

Sot ajo është një ndër këngëtaret shqiptari më të dashura që komplimentohet vazhdimisht për fizikun e saj pavarësisht viteve që mban mbi supe. Bëhet fjalë për këngëtaren Mihrije Braha.

Mihrija në vitet ’90-të ishte një zeshkane me flokë të gjatë, e disa herë ajo i mbajti edhe të shkurtra.

Në periudhën e pas luftës në Kosovë, vitet 2000, Mihrija u kthye në një biondine, që vazhdon të jetë edhe sot.

Sot e pëlqeni dhe e komplimentoni të gjithë për pamjen e

Këngëtarja është e martuar me moderatorin Naim Abazin dhe kanë një djalë Platorin.

Sot e pëlqeni dhe e komplimentoni të gjithë për pamjen e

Më të lexuarat