BREAKING NEWS

“Është prekur nga Covid-19 edhe bashkëshortja e djali im”, Veliaj tregon problemin që i ka shkaktuar virusi në mushkëri: Ndjehesha sikur më ka shtypur treni!

“Është prekur nga Covid-19 edhe bashkëshortja e djali
x

Gossip

Sot është deputete në Kuvend/ Zbulohet e shkuara e politikanes shqiptare, dikur aktore në skeçe humoristike (VIDEO)

Sot është deputete në Kuvend/ Zbulohet e shkuara e politikanes

Sot është një ndër deputetet më të zëshme të Partisë Demokratike në Kuvendin e Kosovës, por pak e dinë që Blerta Deliu dikur ka qenë aktore.

"Gazeta Express" bën të ditur se deputetja vite më parë ka qenë shumë aktive në profesionin e aktores dhe ka luajtur shumë skeçe humoristike.

Një nga skeçet humoristike më të njohura ka qenë “Gjuje, bir flej, kali”, ku ka luajtur bashkë me Mesnur Safqiun.

Video ku deputetja shfaqet duke luajtur në këtë skeç është realizuar më shumë se 15 vite më përpara.