BREAKING NEWS

Do kandidojë në Durrës përballë Bashës? Vjen reagimi i papritur i kryeministrit Rama: Mos hapni llafe kot. Ja cilin qytet kam zgjedhur

Do kandidojë në Durrës përballë Bashës? Vjen
x

Gossip

Sot është e kuruar në çdo detaj dhe super në formë, por do befasoheni kur të shikoni se si dukej Arbana Osmani kur doli për herë të parë në televizion

Sot është e kuruar në çdo detaj dhe super në

Arbana Osmani me origjinalitetin e saj dhe me stilin e veçantë ka bërë për vete të gjithë publikun shqiptar. Edhe pse sot shfaqet në formë dhe e kuruar në foton e publikuar më poshtë do të shikoni se si dukej moderatorja në vitet 2000.

Viti 2000 ishte periudha kur moda dhe pamja ishin shume ndryshe nga se janë sot.

Arbana vazhdon te jetë e qeshur dhe e çiltër edhe sot.

Sot është e kuruar në çdo detaj dhe super në