BREAKING NEWS

Maturantët çohen në protestë para Qendrës për Shërbimin Arsimor, reagon 'flakë për flakë' ministrja Evis Kushi, tregon vendimin që pritet

Maturantët çohen në protestë para Qendrës për
x
BREAKING NEWS

Priten zhvillime të rëndësishme! Socialistët mbledhin sot Kongresin e jashtëzakonshëm në stadiumin “Air Albania”, rizgjidhen strukturat. Zbardhet e gjithë axhenda

Priten zhvillime të rëndësishme! Socialistët mbledhin sot
x
BREAKING NEWS

“Për të gjithë ata që i japin PS diçka sado të vogël”, Rama del me mesazhin e fuqishëm për të gjithë socialistët

“Për të gjithë ata që i japin PS diçka sado
x
BREAKING NEWS

PS mbledh sot Kongresin, paralajmërohet furtunë në parti dhe në administratë, emrat me më shumë vota drejt katapultimit në qeveri

PS mbledh sot Kongresin, paralajmërohet furtunë në parti dhe
x
BREAKING NEWS

Shantazhet e Berishës ndaj SHBA për të marrë PD, blof për të rritur pazarin, deputetët demokratë kundër rikthimit të tij

Shantazhet e Berishës ndaj SHBA për të marrë PD, blof
x

Gossip

Sot është këngëtar, nuk do ta besoni punën që ka bërë më parë Alban Skënderaj

Sot është këngëtar, nuk do ta besoni punën që ka

Mbrëmjen e sotme është finalja e emisionit “Në Kurthin e Piter Panit”. I ftuari special është këngëtari shumë i dashur për publikun, Alban Skënderaj.

Albani ka zbuluar se ka punuar që i vogël, por puna e tij nuk ka pasur aspak lidhje me muzikën. “Kur isha unë i vogël nuk kishim këto kushte që kemi sot. Unë kam shitur çokollata dhe pastaj kam bërë shumë punë të tjera”, u shpreh Albani.

Ai ka shtuar se ka punuar dhe si shitës librash, në fabrikë, kamarier, madje dhe infermier..

Më të lexuarat