BREAKING NEWS

Më në fund ‘zhbllokohet' Gjykata e Lartë/ Zgjidhet nënkryetari që do të ketë kompetencat e kryetarit, ja kush emërohet

Më në fund ‘zhbllokohet' Gjykata e Lartë/ Zgjidhet
x

Gossip

Sot është një ndër këngëtaret më të komentuara, nuk do ta besoni se si dukej Jonida Maliqi para se të bëhej e famshme (FOTO)

Sot është një ndër këngëtaret më të

Këngëtarja e njohur, Jonida Maliqi tregohet shumë aktive në rrjetet sociale, ku numëron fansa të shumtë. Ajo publikon vazhdimisht foto dhe video nga përditshmëria, ndërsa së fundmi ka zbuluar si dukej para se të bëhej e famshme.

Jonida ka postuar në Instastory një foto kur ishte fëmijë, e cila është hedhur fillimisht nga një faqe fansash. Këngëtarja shihet me flokë të shkurtra deri te supet dhe me një shprehi të ëmbël në fytyrë.

Sot është një ndër këngëtaret më të

Kujtojmë se tani Jonida po shijon historinë e bukur të dashurisë me Romeon, të cilën e kanë deklaruar publikisht vetëm pak kohë më parë.

Sot është një ndër këngëtaret më të