BREAKING NEWS

“Kam dyshimet e mia”, Klodiana Lala tregon me çfarë përballet policia kur shkon në Nikël: I gjen shtëpitë ‘xixë’…

“Kam dyshimet e mia”, Klodiana Lala tregon me çfarë
x
BREAKING NEWS

Vjen reagimi zyrtar nga policia për krimin e dyfishtë në Vlorë: Nipi vret xhaxhin, më pas edhe veten

Vjen reagimi zyrtar nga policia për krimin e dyfishtë në
x
BREAKING NEWS

Ambasadorja Kim: Ky është një mesazh i fuqishëm për kundërshtarët tanë. S’mund të kërkonim më shumë se kaq

Ambasadorja Kim: Ky është një mesazh i fuqishëm për
x
BREAKING NEWS

“Është një njeri që i njeh mirë shërbimet sekrete”/ Artan Hoxha nxjerr informacionin e rëndësishëm, flet me emra dhe zbulon ku fshihet vrasësi i Remzi Hoxhës: Krim shtetëror!

“Është një njeri që i njeh mirë shërbimet
x
BREAKING NEWS

“Kush është spiuni?”, Artan Hoxha nxjerr prapaskenat e grabitjes së biznesmenit në Krujë dhe bën paralajmërimin ‘bombë’: Do të ketë viktima!

“Kush është spiuni?”, Artan Hoxha nxjerr prapaskenat e
x
BREAKING NEWS

Rritja e numrit të rasteve me Covid, Italia merr vendimin drastik ndaj Shqipërisë, hyn në fuqi menjëherë që ditën e nesërme

Rritja e numrit të rasteve me Covid, Italia merr vendimin drastik ndaj
x
BREAKING NEWS

“Berishën po e mbështesin njerëzit e korruptuar”, Frrok Çupi plas deklaratën ‘bombë’ për ish-kryeministrin dhe ngre alarmin për lëvizjen e fundit të Bashës

“Berishën po e mbështesin njerëzit e korruptuar”,
x
BREAKING NEWS

SPAK lë pas hekurave avokatin e njohur. Zbardhen detajet

SPAK lë pas hekurave avokatin e njohur. Zbardhen detajet
x

Gossip

Sot jepet ‘lamtumira e fundit’! Funerali i këngëtarit të njohur, kisha do ta transmetojë live në ‘YouTube’ ceremoninë

Sot jepet ‘lamtumira e fundit’! Funerali i këngëtarit

Ditën e sotme, miqtë, të afërmit dhe fansat do t’i japin “lamtumirën e fundit” reperit të njohur Mad Clip. Funerali i greko-amerikanit, emri i të cilit është Peter Anastasopoulos do të bëhet në orën 14.30 në Tempullin e Shenjtë të Panagitsa në Paleo Faliro.

Do të mblidhen në orën 16:30 në varrezat Paleo Faliro, sipas një njoftimi nga kompania e tij e regjistrimit, e cila shpreh ngushëllimet më të thella për familjen. Kisha ka vendosur që të transmetojë funeralin drejtpërdrejt në Youtube, në mënyrë që ata që nuk marrin pjesë të mund ta shikojnë.

Sot jepet ‘lamtumira e fundit’! Funerali i këngëtarit

Sipas vlerësimit të ekspertëve, Mad Clip ishte më një shpejtësi deri në 150 km, me mjetin e tij ‘Porsche’, ndaj humbi kontrollin duke gjetur vdekjen e menjëhershme.

Më të lexuarat