BREAKING NEWS

Rama spastrime në PS, përzë rreth 25 deputetë, nga Bushati e Angjeli, te Ulqini, Velaj e Shameti, Majko, Xhafaj e Kodheli jashtë zonës së sigurt, ja kush ikën e kush vjen

Rama spastrime në PS, përzë rreth 25 deputetë, nga Bushati e
x

Gossip

“Sot Mihrija do të ishte në skenën botërore”, Naimi tregon pengun më të madh për gruan e tij: Për shkak të mundësive ekonomike ne...

“Sot Mihrija do të ishte në skenën botërore”,

Këngëtari Naim Abazi, ishte së fundmi i ftuar në emisionin ‘Glamour Zone’ në ku zbuloi pengun më të madh për bashkëshorten e tij, Mihrije Braha.

Historia që ai rrëfen, daton shumë vite më parë. Naimi thotë: “Vitin 1995, kemi patur një ofertë për Mihrijen, nga një television që është si MTV sot.

Ajo do të ishte pjesë në arenën ndërkombëtare,  dhe më vjen keq që nuk u realizua për shkak të situates dhe gjendjes së shkaktuar gjatë asaj kohe në Kosovë, si dhe mundësitë ekonomike që nuk i kishim, Mihrija nuk arriti ta shfrytëzojë atë ofertë. Mendoj që ky do të më ngelet gjithmonë peng.”

Më të lexuarat