BREAKING NEWS

Çfarë ndodhi? Ministria bën njoftimin e rëndësishëm për qytetarët, zbardhen detajet e fundit

Çfarë ndodhi? Ministria bën njoftimin e
x
BREAKING NEWS

Artan Hoxha publikon foton që po qarkullon me shpejtësi: Qeshni ju, qeshni!

Artan Hoxha publikon foton që po qarkullon me shpejtësi: Qeshni ju,
x
BREAKING NEWS

PD e Berishës gati për zgjedhjet, zbardhet dokumenti i fundit që 'Rithemelimi' dërgoi në KQZ (FOTO)

PD e Berishës gati për zgjedhjet, zbardhet dokumenti i fundit që
x
BREAKING NEWS

"Bëri spastrimin etnik më të madh të të gjitha kohërave", Berisha ka 'dy fjalë' për Ramën: Nuk guxon të bëjë regjistrimin e popullsisë

"Bëri spastrimin etnik më të madh të të gjitha
x
BREAKING NEWS

Gazetari Artan Hoxha publikon audioregjistrimin e “21 janarit”, zbulohet komunikimi pak minuta para vrasjeve (Video)

Gazetari Artan Hoxha publikon audioregjistrimin e “21 janarit”,
x
BREAKING NEWS

Skandali “McGonigal”/ Gazetari Artan Hoxha zbulon prapaskenat, ja cila ishte lidhja e ish agjentit të FBI-së me Agron Nezën

Skandali “McGonigal”/ Gazetari Artan Hoxha zbulon prapaskenat, ja
x
BREAKING NEWS

Meta me akuza të forta drejt kryeministrit: Rama ka lobuar për shpalljen time non-grata

Meta me akuza të forta drejt kryeministrit: Rama ka lobuar për
x
BREAKING NEWS

Del foto, ja kush është 75-vjeçari që vrau gruan dhe vëllanë në Gramsh

Del foto, ja kush është 75-vjeçari që vrau gruan dhe
x

Gossip

Sot një ndër aktoret më të mira të ekranit, e gjeni dot kush është bukuroshja në foto?

Sot një ndër aktoret më të mira të ekranit, e gjeni dot

Aktorja e mirënjohur, Monika Lubonja ka ndarë me ndjekësit e saj një fotografi kur ka qenë në moshë të re dhe në fillimet e saj në aktrim. Krahas postimit në Instagram, Lubonja shprehet se fotoja është shkrepur kur ishte 18 vjeç kur po bënte prova për të realizuar filmin e saj të parë.

“Një foto kujtim në Kinostudio Shqiperia e Re. Ëndrra e çdo të rinjve për t’u bërë artistët e ardhshëm. Edhe unë po prekja këtë ëndërr… 18-19 vjeç… E kujtoj atë ditë me shumë emocione të forta. Thash se vdiqa. Kjo është Fotoja e parë e Kinoprovës përpara se të filloja Filmin tim të parë.

E kështu nisi rruga e mundimshme, por e bukur e endrrës dhe dashurisë më të madhe qe kam e do kem për Filmin & Teatrin.“, shkruan Monika.