BREAKING NEWS

Prokurorë të huaj zbarkojnë në SPAK me ligj, ndërkombëtarët marrin në patronazh gjurmimin e parave të korrupsionit dhe burgosjen e politikanëve

Prokurorë të huaj zbarkojnë në SPAK me ligj,
x

Gossip

FOTO/ Sot një nga vajzat më të bukura të ekranit dhe një nga gazetaret më të njohura dhe të dashura, jeni kuriozë të shihni si ka qenë bukuroshja e Top Channel e vogël?

FOTO/ Sot një nga vajzat më të bukura të ekranit dhe

Një nga vajzat më të bukura shqiptare dhe një nga moderatoret më të afta dhe të dashura për publikun. Bëhet fjalë për Nevina Shtyllën. Prej kohësh ajo është pjesë e “E diell”.

Mbrëmjen e e djeshme, Nevina ka realizuar një bashkëbisedim me ndjekësit e saj në Instagram, ku ndër të tjera i është kërkuar të ndajë me fansat një foto nga fëmijëria.

Në foton e publikuar prej saj, shihet pranë një motori, teksa mban një fjongo të kuqe në kokë. Ajo që na bëri përshtypje është fakti se Nevina në fëmijëri paska qenë pakëz “buçko”.

Megjithatë, moderatorja ka qenë që në fëmijëri shumë e bukur dhe pas kësaj fotoje e kuptojmë se ka një bukuri të lindur.

Pak javë më parë teksa ishte e ftuar në ribrikë “N’fermë” të emisionit “E diell” Nevina ka treguar se në fëmijëri ajo është bullizuar. Në një rrëfim të sinqertë, moderatorja bukuroshe ka pohuar se është bullizuar jo vetëm nga nxënësit e shkollës, por edhe nga disa mësueset.

FOTO/ Sot një nga vajzat më të bukura të ekranit dhe

“Do kujtoj një periudhë të vështirë sepse isha edhe në moshë shumë shumë të vogël. Çohesha me zor për të ikur në gjimnaz, e kisha shumë të vështirë çdo ditë. Mundohesha t’ia shpjegoja dhe prindërve. Ndoshta me këtë tipin tim të rezervuar nuk jam shprehur aq sa duhet, por realisht e kam superuar me shumë vështirësi, doja ta lija fare. Kam patur një lloj trysnie nga disa mësuese specifike, jo nga të gjitha absolutisht. Po sikur po ta vunë shënjestrën, gati gati ta nxijnë jetën, mund të kalojë edhe në bullizëm. Ndoshta nuk arrijnë ta perceptojnë se çfarë bëjnë realisht, por që duhet të jenë me të vërtetë shumë të kujdesshme.”- ka treguar ajo.

FOTO/ Sot një nga vajzat më të bukura të ekranit dhe

FOTO/ Sot një nga vajzat më të bukura të ekranit dhe

Më të lexuarat