BREAKING NEWS

Gjykata Kushtetuese merr vendimin për zgjedhjet lokale të 30 qershorit

Gjykata Kushtetuese merr vendimin për zgjedhjet lokale të 30 qershorit
x
BREAKING NEWS

A do ketë heqje totale të masave? Brataj jep informacionin e rëndësishëm dhe tregon çfarë pritet: Kemi frikë nga…

A do ketë heqje totale të masave? Brataj jep informacionin e
x
BREAKING NEWS

Si asnjëherë më parë, publikohen shifrat e fundit të Covid-19

Si asnjëherë më parë, publikohen shifrat e fundit të
x
BREAKING NEWS

Vjen lajmi i mirë! Mund të shkoni vetëm me pasaportë, një tjetër shtet evropian heq të gjitha kufizimet me Shqipërinë duke filluar nga nesër

Vjen lajmi i mirë! Mund të shkoni vetëm me pasaportë,
x
BREAKING NEWS

KQZ jep lajmin e keq për Lulzim Bashën dhe Monika Kryemadhin

KQZ jep lajmin e keq për Lulzim Bashën dhe Monika Kryemadhin
x
BREAKING NEWS

Zgjedhjet/ Gjykata Kushtetuese i jep goditjen e fortë Qeverisë

Zgjedhjet/ Gjykata Kushtetuese i jep goditjen e fortë Qeverisë
x
BREAKING NEWS

“Boll më me shtirje”/ Ambasadorja Yuri Kim flet me tone të ashpra dhe jep ultimatumin e prerë: Çoni përpara Reformën në Drejtësi! Nëse s’tregoni guxim...

“Boll më me shtirje”/ Ambasadorja Yuri Kim flet me tone të
x
BREAKING NEWS

Debat për temat e nxehta që po zhvillohen me dyer të mbyllura/ Pritet vendimi për zgjedhjet lokale të 2019, përfaqësuesja e qeverisë kërkon pezullimin e çështjes. Cili është verdikti i Gjykatës Kushtetuese?

Debat për temat e nxehta që po zhvillohen me dyer të mbyllura/
x

Gossip

“Sot vetëm me drogë dhe seks bëhesh milioner”, Roza Lati tregon arsyen pse i publikoi fotot provokuese që “ndezën” rrjetin

“Sot vetëm me drogë dhe seks bëhesh milioner”, Roza

Pak ditë më parë Roza Lati shkaktoi jo pak zhurmë në rrjetet sociale me setin e fundit fotografik.

“Do të bëhesha bilionere nëse do të shisja kasetën time të seksit”, ishte titulli i fotove provokuese dhe kaq mjaftoi që qindra ndjekës kuriozë  nuk nguruan të linin komentin e tyre. Në disa pamje Roza shihet e veshur me të brendshme seksi e në disa të tjera që pritet të publikohen këtë të diel me rastin e 33-vjetorit të saj, ajo do të shfaqet nudo.

E në lidhje me gjithë këtë set bombastik Roza tha se kishte ardhur koha që ajo të lancohej me sensualitetin femëror dhe me luksin.

 “Kishte ardhur koha që unë të lancohesha pak me sensualitetin tim femëror dhe me luksin. Kishte ardhur koha, sepse projektet e mia kanë qenë të gjitha shumë të forta dhe më duhej një projekt që unë të isha sensuale dhe mbi të gjitha të shihej edhe luksi, sepse kjo gjë tërheq, kjo është jeta ime, që e bëj si të dua. Bëj jetë luksoze me sa mundësi kemi, se e mira nuk ka fund kurrë. Ideja e projektit është e imja.”, tha Roza.

Në lidhje me titullin moderatorja shtoi se nuk ka asnjë kasetë seksi pasi dhe ajo vetë nuk i ka qejf, teksa, shtoi se në epokën që jetojmë “vetëm me drogë edhe me seks bëhesh milioner”.

“Nuk ka një kasetë seksi dhe nuk ka për të patur kurrë dhe nuk i kam qejf këto gjëra. Nuk pajtohem. Dhe fotot janë shumë të bukura dhe shumë klas. Jam vetëm me të brendshme në të gjitha fotot. Tema erdhi nga teksti i një kënge dhe mirë paskam bërë, sepse ka bërë goxha bum. Në epokën që jetojmë ne, vetëm me drogë dhe me seks bëhesh milioner”, tha ajo.

“Sot vetëm me drogë dhe seks bëhesh milioner”, Roza

Më të lexuarat