BREAKING NEWS

U tha se vdiq për shkak të tërmetit të mbrëmshëm, policia zbardh ngjarjen e rëndë në Durrës, vë menjëherë në pranga administratorin dhe inxhinierin e pallatit (DETAJE)

U tha se vdiq për shkak të tërmetit të mbrëmshëm,
x

Gossip

Sozia e Kim Kardashianit "ngreh" temperaturat në rrjetet sociale, foto nudo nga dushi

Sozia e Kim Kardashianit "ngreh" temperaturat në rrjetet sociale,

Edhe Kim Kardashian e zbuloi se kush është sozia e saj. ajo është Kamilla Osman, e cila u dhuroi fansave të saj një foto shumë provokuese në profilin e “Instagram”-it.

Kamilla publikoi një foto nudo nga dushi, duke treguar se nuk ka asgjë më pak se vetë Kimi.

Siç shihet ajo përdor vetëm duart për të mbuluar gjoksin.