Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Spartak Ngjela e bëri pjesë të politikës, avokatja seksi nxjerr pamjet që nuk priteshin dhe i vë ‘flakën’ rrjetit (FOTO)

Postuar: 23/08/2019 - 10:29

Avokatja Ardina Çapi, që kur nisi rrugëtimin e saj në politikë mori një vëmendje të madhe meidatike. Dikur afër Spartak Ngjelës, ku ishte një nga kandidatatet për deputete në partinë e tij, e sot që është kthyer sërish profesionit të saj të parë, ajo ka ditur të kthejë kamerat nga vetja.

Së fundmi avokatja ndodhet me pushime në Greqi, në ishullin Mikonos, ku ka tërhequr vëmendjen me format e saj.

E relaksuar dhe duke shijuar diellin përvëlues të Mikonosit, ajo nuk ka ngurruar që të ngrejë akoma më shumë temperaturat duke ekspozuar të pasmet.

E shtrirë në dyshek mbi ujë, Çapi tregon trupin e saj seksi dhe shihet teksa kërcen nën ritmet e muzikës latine, ndërkohë që është dikush tjetër që e filmon dhe tenton ta lagë me ujë.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 21/09/2019 - 15:47

Filmi “Maleficent” me aktore protagoniste Angelina Jolie u prit shumë mirë nga publiku dhe regjisori vendosi të sjellë një film të dytë.

Postuar: 21/09/2019 - 15:11

Loredana Zefi muaj më parë u bë top-temë e medieve rozë, për shkak të akuzave të një çifti zvicer

Postuar: 21/09/2019 - 14:55

Ditën e sotme ka qarkulluar me shpejtësi në media një lajm që ka të bëjë me jetën private të akto

Postuar: 21/09/2019 - 13:52

Këngëtarja shumë e dashur për publikun, Vesa Luma është rikthyer këto ditë në Zelandën e Re, ku e

Postuar: 21/09/2019 - 13:42

Afrona Dika dhe Blero Muharremi sonte (e shtune) kurorëzojnë dashurinë e tyre me martesë.

Postuar: 21/09/2019 - 13:32

Ndonëse po i mungon muzikës, Rezarta Shkurta vazhdon të jetë një nga personazhet më të komentuara

Postuar: 21/09/2019 - 13:26

Viola Spiro ka vite që është pjesë e ekranit shqiptar dhe i janë besuar gjithmonë disa nga emis