BREAKING NEWS

Video e kryebashkiakut të Bulqizës duke pirë kokainë / Zbardhet lëvizja urgjente e SPAK

Video e kryebashkiakut të Bulqizës duke pirë kokainë /
x

Gossip

"S’po din q’ka me bo prej budallikut, mos je serbe", ndjekësit kapin detajin në veshje dhe shpërthejnë keq ndaj gruas së kryeministrit

"S’po din q’ka me bo prej budallikut, mos je serbe",

Bashkëshortja e kryeministrit të Kosovës, Ramush Haradinajt, ishte njëra prej folëseve në “Global Woman Summit” në Londër, ku ndau me dëgjuesit histori të grave të suksesshme të vendit të saj. Në këtë event të rëndësishëm, Anita u shpërblye me çmimin “Phenomenal Global Women” dhe në profilin e saj në Instagram ndau disa foto nga kjo natë, të cilat tërhoqën vëmendjen e ndjekësve.

Fansat janë kapur me një detaj në varësen e Anitës, të cilën e qortojnë pse po mban një kryq në qafë.
 
“Sa e di, je muslimane jo katolike me mbajt kryqin në qafë. ”
 
“S’po din q’ka me bo prej budallikut, e ven kryqin në qafë.”
 
“Po kur u bone katolike?”- ishin disa prej komenteve.

Mirëpo, ndjekësit kanë arritur deri në atë pikë sa e kanë quajtur Anitën serbe vetëm për shkak të kryqit që ajo mbante në qafë.

“O ti je serb”,- i shkruante njëri prej ndjekësve, ndërsa Anita nuk ka kthyer përgjigje.