Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

"S’po din q’ka me bo prej budallikut, mos je serbe", ndjekësit kapin detajin në veshje dhe shpërthejnë keq ndaj gruas së kryeministrit

Postuar: 17/07/2019 - 16:22

Bashkëshortja e kryeministrit të Kosovës, Ramush Haradinajt, ishte njëra prej folëseve në “Global Woman Summit” në Londër, ku ndau me dëgjuesit histori të grave të suksesshme të vendit të saj. Në këtë event të rëndësishëm, Anita u shpërblye me çmimin “Phenomenal Global Women” dhe në profilin e saj në Instagram ndau disa foto nga kjo natë, të cilat tërhoqën vëmendjen e ndjekësve.

Fansat janë kapur me një detaj në varësen e Anitës, të cilën e qortojnë pse po mban një kryq në qafë.
 
“Sa e di, je muslimane jo katolike me mbajt kryqin në qafë. ”
 
“S’po din q’ka me bo prej budallikut, e ven kryqin në qafë.”
 
“Po kur u bone katolike?”- ishin disa prej komenteve.

Mirëpo, ndjekësit kanë arritur deri në atë pikë sa e kanë quajtur Anitën serbe vetëm për shkak të kryqit që ajo mbante në qafë.

“O ti je serb”,- i shkruante njëri prej ndjekësve, ndërsa Anita nuk ka kthyer përgjigje.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 23/08/2019 - 21:50

Klaudia Pepa di gjithmonë si të tërheqë vëmendjen.  Së fundmi ajo ka publikuar një foto si gjithmonë, ndryshe nga të tjerët ku duket një mashkull që e tërheq në rërë.

Postuar: 23/08/2019 - 21:31

Pas suksesit me filmin “2 gisht mjaltë”, aktori i humorit Ermal Mamaqi duket se nuk d

Postuar: 23/08/2019 - 15:23

Pas pushimeve në Mykonos me shoqërinë, nga ku postoi foto me rrobabanjo që tërhoqën shumë vëmendj

Postuar: 23/08/2019 - 14:35

Tanimë Kejvina Kthella është kthyer në një nga vajzat më të komentuara të showbizit dhe gjithmonë

Postuar: 23/08/2019 - 11:58

Moderatorja, Roza Lati dhe aktorja e humorit Anna Lika kanë treguar gjithmonë që kanë një marrëdh

Postuar: 23/08/2019 - 10:29

Avokatja Ardina Çapi, që kur nisi rrugëtimin e saj në politikë mori një vëmendje të madhe meidati

Postuar: 23/08/2019 - 10:18

Modelja shqiptare Emina Cunmulaj jeton prej kohësh në Amerikë së bashku me të shoqin Sam Nazarian