BREAKING NEWS

KLSH zbarkon në institucionet e dy qyteteve të rëndësishme të vendit/ Kallëzohen 7 funksionarë publikë në Prokurori. Kush janë zyrtarët e lartë dhe akuzat që rëndojnë mbi to

KLSH zbarkon në institucionet e dy qyteteve të rëndësishme
x

Gossip

“S’ta jap”/ Kënga e konkurrentëve të “Për’puthen +40” me fjalor banal revolton keq këngëtarin dhe producentin e njohur shqiptar, i bën thirrje urgjente Edi Ramës dhe Top Channel: Degjenerimi ka kaluar kufijtë!

“S’ta jap”/ Kënga e konkurrentëve të

Besoj të gjithë e keni dëgjuar këngën që kanë nxjerrë Luljeta dhe Ndriçimi nga “Për’puthen +40”. Sigurisht askush nuk pret talent, por kritikat janë të shumta, pasi teksti është banal.

Së fundmi ka reaguar edhe Elgid Doda, i cili shprehet shumë i revoltuar. “Degjenerimi ka kaluar kufijtë. Edi Rama më le nja 2 ditë kryeministër sa të sistemoj nja 2 gjëra”, shkruan ai.

Elgit ka postuar një pjesë të këngës në Instaatory dhe përkrah ka shkruar se degjenerimk ka kaluar kufijtë teksa me ironi i ka bërë thirrje Edi Ramës ta lejojë të jetë dy ditë kryeministër.

Po ashtu, producenti i njohur i ka bërë thirrje produksionit të Për’puthen dhe Top Channel të seleksionojë personat që marrin pjesë në emision, duke vijuar më tej: “Mos na sillni llumin e shoqërisë që mendon se me një të dalë në TV mund të arrijë gjithçka.”

Kënga “sta jap” e konkurrentëve ka dalë para disa ditësh, dhe ka marrë shumë kritika.

“S’ta jap”/ Kënga e konkurrentëve të

“S’ta jap”/ Kënga e konkurrentëve të

“S’ta jap”/ Kënga e konkurrentëve të

“S’ta jap”/ Kënga e konkurrentëve të

Më të lexuarat