BREAKING NEWS

Video e kryebashkiakut të Bulqizës duke pirë kokainë / Zbardhet lëvizja urgjente e SPAK

Video e kryebashkiakut të Bulqizës duke pirë kokainë /
x

Gossip

“S'të ka lënë mendja besoj”, Rezarta Shkurta tregon gabimin më të madh të jetës që ka bërë me mamin e saj

“S'të ka lënë mendja besoj”, Rezarta Shkurta
Rezarta Shkurta postoi një foto me filtra e piercing të rremë dhe sikur ta dinte reagimin paralajmëroi të ëmën: “Shënim për mamin: E di që ma kontrollon Instagramin… qetësohu!!! Nuk e kam shpuar vërtet hundën”, shkruan ajo.
 
Po mami i saj si të gjitha mamatë gjithsesi e ka thënë fjalën e saj shkurt e prerë: “S`të ka lënë mendja besoj”. Dhe pas këtij episodi këngëtarja e pranon atë që të gjithë e kemi thënë herë nën dhëmbë e herë me zë: “Gabimi më i madh që kam bërë në jetë… I kam hapur mamit Instagram. Ju që jeni në kohë, mos e bëni ju lutem”, shkruan Rezarta.