Lajme të tjera
BREAKING NEWS

‘Ilir Meta kërcënon kryeministrin me vrasje’, Frrok Çupi lëshon ‘bombën’: Presidentit t’i hiqet …

‘Ilir Meta kërcënon kryeministrin me vrasje’, Frrok
x

Gossip

Stilistja e njohur shqiptare e thotë troç, tregon emrin e këngëtares që “i ka nxirë jetën”

Stilistja e njohur shqiptare e thotë troç, tregon emrin e

Stilistja e njohur Drenusha Xharra e pyetur nga moderatorja Bieta Sulo se kush është personazhi i famshëm që ka më shumë “naze”, Drenusha tregoi se është Tuna.

Stilistja e njohur u shpreh se me Tunën ka hasur vështirësi në fillimin e karrierës, por “nazet” e saj e kanë ndihmuar për t’u përmirësuar akoma dhe më shumë

“Në fillim të karrierës kam pasur me Tunën. Unë kam pasur frikë, ajo në të njëjtën kohë ka pasur projektet e veta me kohë të limituar dhe kjo ka qenë mësim për mua”, tha stilistja.

Më të lexuarat