BREAKING NEWS

Skema e shtetësisë për investitorë, reagon BE dhe bën paralajmërimin e fortë për Shqipërinë

Skema e shtetësisë për investitorë, reagon BE dhe bën
x
BREAKING NEWS

Zbardhen detaje të reja nga atentati i Vlorës: Dy viktimat kishin me vete rroba në makinë, dyshohet se po udhëtonin drejt...

Zbardhen detaje të reja nga atentati i Vlorës: Dy viktimat kishin me
x
BREAKING NEWS

“Ora e drejtësisë ka ardhur”, ish-presidenti Meta paralajmëron: Ja çfarë do të ndodhë në shtator

“Ora e drejtësisë ka ardhur”, ish-presidenti Meta
x
BREAKING NEWS

Zhdukja e Ervis Martinajt, ish-prokurori bën paralajmërimin e bujshëm: SPAK dhe policia që po merren me këtë çështje, shumë shpejtë do të zbulohet...

Zhdukja e Ervis Martinajt, ish-prokurori bën paralajmërimin e
x
BREAKING NEWS

Vrasjet në vend/ “Policia po përdoret nga politika”, Bujar Leskaj kritikon ashpër qeverinë: Rama po inkurajon bandat dhe grupet mafioze, më pas...

Vrasjet në vend/ “Policia po përdoret nga politika”, Bujar
x
BREAKING NEWS

“Elbasani në situatë kritike”, Ilir Meta ngre alarmin: Qyteti është i braktisur në të gjitha perspektivat

“Elbasani në situatë kritike”, Ilir Meta ngre alarmin:
x
BREAKING NEWS

Katër vrasje në 24 orë, ish-prokurori plas deklaratën e fortë dhe i bën thirrje policisë

Katër vrasje në 24 orë, ish-prokurori plas deklaratën e
x
BREAKING NEWS

Zhdukja e Ervis Martinajt, Klodiana Lala zbardh detaje të reja: Ja cilat janë dyshimet kryesore të policisë

Zhdukja e Ervis Martinajt, Klodiana Lala zbardh detaje të reja: Ja cilat
x

Gossip

“Stop, stop, stop, sigurimi?”/ Ndodh e papritura në koncertin e këngëtares së njohur, dikush nga turma po…(Shihni videon)

“Stop, stop, stop, sigurimi?”/ Ndodh e papritura në koncertin e

Adele ka befasuar 65,000 fansa e saj, teksa ka ndërprerë koncertin e saj në BST Festival që zhvillohet në “Hyde Park” të Londrës, për të lajmëruar sigurimin se një prej të pranishmëve në mesin e turmës kishte nevojë për ndihmë.

Në pamjet e filmuara nga një pjesëtar i audiencës, këngëtarja 34-vjeçare po këndonte këngën e saj të parë të albumit Skyfall-it, kur vuri re midis turmës se një prej fansave nuk ishte në gjendje të mirë.

Ajo menjëherë ndaloi së kënduari dhe thirri sigurimin për të ndihmuar fansin e saj, duke i kërkuar edhe të turmës që të lironin vendin për t’i hapur rrugë ekipit mjekësor.

“Stop, stop, stop, sigurimi?”, dëgjohet të thotë Adele, duke bërtitur më pas nga skena: “A ke nevojë për ndihmën e sigurisë? Ata po vijnë”. Duke u përpjekur të drejtonte ekipin mjekësor te personi në nevojë, Adele shtoi: “Pikërisht aty në mes, a mund të shihni se ku po bëjnë të gjithë me dorë?”.Më të lexuarat