Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Stresi akoma në burg, por e fejuara e tij merr vendimin e papritur (Foto)

Postuar: 12/11/2018 - 16:16

Pas arrestimit të reperit Stresi dhe akuzave për tradhti, e fejuara e tij Kejsi mesa duket nuk ka për ta braktisur.

Herë pas herë ajo në rrjetet sociale ka ndarë me fansat foto dhe të dhëna për të dashurin e saj, i cili ndodhet në burg. 

Këtë herë  Kejsi ka vendosur mbiemrin e reperit Stresi, duke zbuluar se mbështjetja e saj ndaj tij vazhdon akoma.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 
Total votes: 10

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 10/12/2018 - 17:58

Këngëtari i njohur shqiptar Ermal Meta do të jetë mysafir special i edicionit të 57-të të Festivalit të Radio Televizionit Shqiptar.Ermal Meta, fitues i Sanremos dhe përfaqësues i Italisë në Eurovizion, do të paraqite

Postuar: 10/12/2018 - 17:43

Çdo vit, pas përfundimit të “Kënga Magjike” mbledh disa nga finalistët ku diskutojnë

Postuar: 10/12/2018 - 16:30

Është një ndër vajzat e Showbiz-it që do të kujtohet gjithmonë nën petkun  e vogëlushes.

Postuar: 10/12/2018 - 16:23

Prej disa muajsh rrjetet sociale ziejnë nga debatet mes repereve të reja në Shqipëri dhe Kosovë

Postuar: 10/12/2018 - 15:17

Flori Mumajesi kishte përgatitur një tjetër këngë për vete, për t`u përfaqësuar në “Kënga M

Postuar: 10/12/2018 - 14:36

Pak ditë më parë në një mini intervistë për Blitz.al, balerina e njohur Klaudia Pepa ka rrëfyer s

Postuar: 10/12/2018 - 13:43

Ajo është një nga këngëtaret më të reja që mori pjesë në “Kënga Magjike” dhe fitoi çm