Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Stresi disa javë pas hekurave, Kejsi publikon videon që i përloti të gjithë

Postuar: 13/11/2018 - 20:19

Arrestimi i reperit Stresi ishte një nga ngjarjet më të bujshme në aktualitet dhe median rozë.

Ai u arrestua në një dhomë hoteli mes çarçafëve i shoqëruar në dhomë me një vajzë 20-vjeçare.

E dashura e tij Kejsi Buzhani ka bërë një ndryshim në Instagram ditën e djeshme duke ndryshuar mbiemrin në Lushaj. Fotot e kësaj ceremonie ajo i shpërndau në disa Instastory.

Ajo ka deklaruar në disa intervista se ai nuk pranon ta takojë nëse ajo shkon në burg.

Në një postim të fundit, Kejsi ka publikuar mbesën e Stresit e cila puth ekranin e televizorit teksa sheh atë duke kënduar.

Ajo e ka shoqëruar postimi me disa emoji me sytë me zemra dhe duke qarë.

 

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 24/05/2019 - 23:49

Capital T njihet për bamirësitë që bën për njerëzit në nevojë dhe në Muajin e Shenjtë të Ramazanit është bërë edhe më i ndjeshëm ndaj tyre.Si një djalë tepër bujar që është, ai ka vendosur që të bëjë një gjest prekës

Postuar: 24/05/2019 - 23:08

Motra e këngëtares Flaka Krelani do të jetë e ftuar nesër mbrëma në emisionin e Ermal Mamaqit, &l

Postuar: 24/05/2019 - 21:42

 Kejvina Kthella tashmë është një ndër modelet më të njohura dhe më të komentuara në mediat

Postuar: 24/05/2019 - 21:36

 Gazetari i njohur Sokol Balla është shumë aktiv në rrjetet sociale, ku herë pas here publik

Postuar: 24/05/2019 - 20:20

Ermal Mamaqi ka premtuar se filmi i tij i fundit “Dy Gisht Mjaltë” do të transmetohet

Postuar: 24/05/2019 - 17:07

Ajo ka vetëm pak javë që është bërë nënë për herë të parë dhe nuk ka kaluar shumë kohë për të na

Postuar: 24/05/2019 - 13:43

Figura të njohura publike kaluan në tapetin e kuq të Kanës gjatë këtyre ditëve, duke tërhequr vëm