Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Stresi ‘heq’ unazën e martesës dhe harron Kejsin, ‘kapet mat’ me brunen misterioze (Foto)

Postuar: 07/11/2019 - 16:36

Reperi i njohur, Stresi si duket e ka harruar përfundimisht ish partneren e tij Kejsi. Këngëtari është parë duke kërcyer pranë një vajze bukuroshe. Madje në disa sekonda të videos reperi ‘ka hequr’ unazën e martesës dhe shihet teksa i dhuron një puthje brunes në video. Kjo e fundit shkrihet së qeshuri nga ky gjest.

Gjithsesi nuk dimë të themi nëse mes tyre ka ndonjë gjë më tepër se miqësi, ndërsa kujtojmë që këngëtari në intervistën e tij të fundit u shpreh se është i martuar dhe ka përgjegjësi.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 13/11/2019 - 22:27

 Këngëtarja e famshme Jennifer Lopez ka rrëfyer për “The Hollywood Reporter” një histori jo fort të këndshme të jetës së saj.

Postuar: 13/11/2019 - 20:26

Modelja e njohur Angela Martini është rikthyer në Shqipëri për të promovuar librin e saj të parë

Postuar: 13/11/2019 - 19:38

Aktori i njohur Gabriel Garko është akuzuar shpesh nga mediat italiane se ai ka kryer ndërhyrje k

Postuar: 13/11/2019 - 18:27

E lindur në vitet ’80, në Shqipëri, e çuditshme do ishte nëse Angela Martini do e kishte të

Postuar: 13/11/2019 - 14:37

Muajin e kaluar mediat e huaja bënë të ditur se këngëtarja Demi Lovato ishte ndarë nga i dashuri

Postuar: 13/11/2019 - 13:57

Këngëtarja e njohur, Gresa Behluli ka tërhequr vëmendjen me dasmën madhështore ku të ftuar ishin

Postuar: 13/11/2019 - 11:14

Prezantuesja e njohur, Stela Kotri, e cila është bërë pjesë e emisionit "Dance with me"