Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Stresi në burg për armë dhe kokainë, ja çfarë po bëjnë e fejuara e tij dhe babai

Postuar: 22/10/2018 - 17:23

Arrestimi i reperit Stresi ishte lajmi më i bujshëm nga mediat javën që shkoi. Sipas policisë reperi u kap në një dhomë hoteli ku po qëndronte me një 20-vjeçare ndërsa me vete kishte armë si dhe një sasi të vogël kokaine.

Mirëpo këngëtari i njohur prej kohësh ka deklaruar se është i fejuar dhe se e dashurën shumë vvajzën me emrin Kejsi.Ndonëse ata të dy para pak kohësh hoqën nga rrjetet sociale çdo foto me njëri-tjetrin duket se gjërat nuk kanë ndryshuar.

Kjo pasi ndonëse u përfol për arrestimin dhe për tradhtinë e Stresit, e fejuara e tij nuk i ka besuar ato duke i qëndruar afër familjes së reperit.

Së fundmi ajo ka publikuar një foto ku shihet pranë vjehrrit të saj, Sali Lushaj teksa po konsumojnë një drekë dhe pinë verë.Sali Lushaj njihet si ish-truproja i Berishës ndërsa është edhe një mështetës i flaktë i PD.

Djali i tij akuzohet si pjesë e një grupi kriminal që trafikonte drogë në zonën e ish-bllokut në kryeqytet.

 
 
 

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 20/03/2019 - 12:47

Moderatorja e njohur, Bora Zemani që në daljen e saj të parë në ekran ka dalluar për flokët e gjatë dhe të drejt brun.

Postuar: 20/03/2019 - 12:12

Disa ditë më parë në media u përhap lajmi se trashëgimtarja e Top Channel, Lori Hoxha, ishte ndar

Postuar: 20/03/2019 - 11:59

Kanye West ka deklaruar së fundmi se kërkon të sjellë një projekt të ri muzikor me një këngëtar

Postuar: 20/03/2019 - 11:58

Jurgen Kurti , i njohur ndryshe si menaxheri i VIP-ave por dhe një element problematik për poli

Postuar: 20/03/2019 - 09:55

Një javë më parë këngëtarja shqiptare, Linda Halimi u bë nënë për herë të parë.

Postuar: 20/03/2019 - 08:59

Moderatorja e njohur e 'Top Channel', Arbana Osmani është mjaft aktive në rrjetet sociale

Postuar: 20/03/2019 - 08:37

Ajo është një ndër aktoret që ka lënën gjurmë në kujtesën e publikut me rolet e saja impresionues