BREAKING NEWS

‘Krerët e korruptuar të politikës së lartë shqiptare po kërcënohen rrezikshëm’, Spartak Ngjela paralajmëron zhvillime të bujshme në vend

‘Krerët e korruptuar të politikës së lartë
x

Gossip

Stresi nxjerr pamjet e rëndë të arkivolit mes shtëpisë dhe jep lajmin e hidhur: Lamtumirë...

Stresi nxjerr pamjet e rëndë të arkivolit mes shtëpisë

Reperi Stresi ka dhënë një lajm të hidhur për të pasi ditën e sotme qeni i tij ka ngordhur.

Stresi ka publikuar në instastory dy foto, aty ku shihet qeni i tij i bardhë Dei në arkivol. Fotot kanë shokuar të gjithë ndjekësit e reperit pasi një lajm i tillë nuk pritej.

‘Lamtumire Dei. Askush smund ta kuptoje dashurinë apo dhimbjen për të, vetëm kush e ka provu vetë‘- janë fjalët prekëse që reperi shkruan krah dy fotove të shoqëruar me emoji të mërzitur dhe ato në formën e lutjes.

Duket se Stresi ka pasur një lidhje shumë të fortë me qenin e tij dhe humbja e këtij të fundit e ka bërë shumë emocional.

Stresi nxjerr pamjet e rëndë të arkivolit mes shtëpisë

 

 

Më të lexuarat