Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Stresi reagon për herë të parë pas ndarjes nga Keisi

Postuar: 19/07/2019 - 20:51

Prej disa ditësh, reperi i njohur Stresi është në qendër të mediave rozë.

Ai është përfolur për një ndarje nga bashkëshortja e tij, Keisi.

Mirëpo, asnjëri prej tyre nuk e ka konfirmuar, ndonëse faktet e ndryshme flasin si heqja nga Instagrami e njëri-tjetrit.

Së fundmi, reperi ka publikuar një foto ku shfaqet gjatë perëndimit të diellit në plazh dhe  shkruan: ‘

Nuk ma nin ca m’del perpara Bb4life une e di se ca kam mrapaaaa’.

Mos ndoshta ky është një mesazh për Keisin? Kjo mbetet për t’u parë...

 

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 08/12/2019 - 14:41

Moderatorja e njohur Arbana Osmani dhe Eduart Grishaj po shijojnë pushimet në alpet e Zvicrës.

Postuar: 08/12/2019 - 11:12

Këngtarët Era Rusi dhe Ylli Baka kanë publikuar këngën e re dedikuar tërmetit të 26 nëntorit duke

Postuar: 08/12/2019 - 10:37

Fituese e kompeticionit “Kënga Magjike” u fitua nga këngëtarja Eneda Tarifa, me këngë

Postuar: 08/12/2019 - 10:24

Këngëtarja Genta Ismajli ka konfirmuar lidhjen me biznesmenin turk i quajtur Husen.

Postuar: 07/12/2019 - 23:52

Këngëtarja Eneda Tarifa është fituesja e festivalit “Kënga Magjike 2019”.Pas votimit

Postuar: 07/12/2019 - 23:43

Fifi është një ndër pretendetet kryesore për të fituar çmimin e parë në “Kënga Magjike&rdqu

Postuar: 07/12/2019 - 22:40

Reperi i njohur shqiptar Viktor Paloka, i njohur si Unikatil, ka humbur njeriun e tij të shtrenjt