BREAKING NEWS

Ngritja e Gjykatës Kushtetuese, ambasadorja Yuri Kim i dërgon ultimatumin e prerë politikës shqiptare: Ruçi e Meta të punojnë urgjentisht me...

Ngritja e Gjykatës Kushtetuese, ambasadorja Yuri Kim i dërgon
x

Gossip

Stresi ribashkohet me Kejsin? E ëma e këngëtarit bën të pamundurën për të shkrirë akullin: S’dua të humbas nusen ideale!

Stresi ribashkohet me Kejsin? E ëma e këngëtarit bën të

Pas disa muajsh të ndarë, nëna e reperit Arkimed Lushaj, Shpresa Lushaj ka bërë çmos që djali i saj të kthehej sërish në krahët e bashkëshortes së tij, Kejsit. Burime pranë çiftit bëjnë me dije për Panoramaplus, se mamaja e reperit e ka parë gjithmonë Kejsin si nuse ideale dhe nuk e ka humbur asnjëherë durimin për të negociuar me dy të rinjtë.

Dashuria e familjes së Stresit për Kejsin është parë edhe pas ndarjes së çiftit. Nusja që jeton në Kanada, shkëbente komente dhe mesazhe në rrjete sociale me Shpresa Lushajn, ku nuk mungojnë fjalët e zemrës. Mesa duket kjo marrëdhënie e ngrohtë, ka arritur që të ribashkojë çiftin.

Dyshja u ndanë pasi reperi doli nga burgu dhe arsyeja u mësua të ishte tradhëtia nga ana e këngëtarit. Pavarësisht distancës, Kejsi dhe Stresi kanë komunikuar përmes mesazheve të koduara në rrjetet sociale.

Më të lexuarat