Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

“Striptizmi i përket të shkuarës”, Kallashi vë në siklet Elita Rudin

Postuar: 18/08/2018 - 21:11

Kallashi e ftuar së fundmi në  “Elite show” , zbuloi që puna si striptiste i përket së shkuarës, dhe se ajo  tashmë ka vendosur të fokusohet në karrierën e saj si kënëgëtare Ajo u shpreh se me ardhjen në Shqipëri do i përkushtohet këngës e do nxjerrë videoklip të ri.

“Me cilin këngëtar e kishe bërë një bashkëpunim?”, e pyeti Elita, Kallashin.

Dhe kërcimtarja u përgjigj: Me Gjikon do të më pëlqente.

“Me Gjikon? Ndoshta në të ardhmen mundesh ta bësh”, i tha Elita duke qeshur e sforcuar pasi siç duket nuk e priti mirë këtë deklaratë.

 

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 18/04/2019 - 16:07

Treshja e famshme Erion Isaj, Bes Kallaku dhe Olsi Bylyku gjithmonë kanë treguar se midis tyre ekziston një shoqëri e pastër.

Sot Olsi feston ditëlindjen dhe ka marrë urimet më të bukura nga dy miqtë e tij.

Postuar: 18/04/2019 - 14:38

Që kur ish-aktorja e njohur Meghan Markel u martua me Princ Harryn jeta e saj dhe familja kanë qe

Postuar: 18/04/2019 - 14:20

Koreografi Aldi Nako ka ndarë në rrjetet scociale me anë të një foto, ku tregon se si u mblodhën

Postuar: 18/04/2019 - 13:30

Një nga moderatoret e njohura shqiptare, e cila ka prezantuar një sërë emisionesh radiofonike ësh

Postuar: 18/04/2019 - 13:18

 Arbana Osmani dhe regjisori Eduart Grishaj nuk fshihen më.Së fundmi, Arbana ka publikuar nj

Postuar: 18/04/2019 - 08:42

Blogerja e njohur Armina Mevlani është bërë nostalgjike ditën e djeshme dhe ka ndarë me ndjekësit

Postuar: 18/04/2019 - 08:32

Redona Koçi është emri i vajzës që është cilësuar si avokatja më seksi në vendin tonë.