BREAKING NEWS

“Rama është frikacak e burracak...”, deputeti i PD-së: Kryeministri është i papërgjegjshëm për të mbajtur postin

“Rama është frikacak e burracak...”, deputeti i
x
BREAKING NEWS

“Kuvendin e kontrollon Rama”, ish-presidenti: Nuk i vendoset faji vetëm opozitës që janë të përçarë, por edhe...

“Kuvendin e kontrollon Rama”, ish-presidenti: Nuk i vendoset faji
x
BREAKING NEWS

Çfarë po ndodh në Shqipëri? Ministria e Shëndetësisë del me njoftimin e rëndësishëm për qytetarët

Çfarë po ndodh në Shqipëri? Ministria e
x
BREAKING NEWS

Çështja “McGonigal"/ Bamir Topi del me akuzat ndaj kryeministrit: Rama i sheh institucionet si copa letre

Çështja “McGonigal"/ Bamir Topi del me akuzat ndaj
x
BREAKING NEWS

"U kërkoi 10 milionë euro për t’i hequr nga lista e zezë", Milaim Zeka del me deklaratën befasuese: Faik Ymeri shantazhoi biznesmenët në emër të McGonigal

"U kërkoi 10 milionë euro për t’i hequr nga lista e
x
BREAKING NEWS

Bordi i Transparencës ndryshon çmimin e karburanteve, ja me sa lek do të shiten nafta dhe benzina

Bordi i Transparencës ndryshon çmimin e karburanteve, ja me sa lek
x
BREAKING NEWS

"Banda kriminale e drejtuar nga kryeministri...", Erisa Xhixho del me deklaratën e fortë: U janë vjedhur miliona euro shqiptarëve

"Banda kriminale e drejtuar nga kryeministri...", Erisa Xhixho del me
x
BREAKING NEWS

Autobusi me nxënës përplaset me një makinë, policia zbardh shkakun dhe detajet e fundit nga ngjarja (Video)

Autobusi me nxënës përplaset me një makinë, policia
x

Gossip

"Sulen të të shqyejnë", aktori shqiptar irritohet pa masë me foton e Ramës dhe Dua Lipës: Politikanë me aftësi të kufizuara

"Sulen të të shqyejnë", aktori shqiptar irritohet pa

Aktori Elvis Pupa ka shpërndarë në Instagramin e tij një foto të Ramës i cili ka uruar Pavarësinë krah Dua Lipës duke shkruar:

“Kur ti dhe familja jote është duke sakrifikuar për rrugën drejt suksesit, askush s’do t’ja di për ty. Sapo e arrin atë, të gjithë të sulen të të shqyejnë nga një copë dhe duan të identifikohen me ty”.

Ndërkohë në një postim të pak orëve më parë Elvis Pupa shkruan se nuk mund ta qauj një komb të pavarur thjesht se nuk jemi në fudtë. Ai ka bërë një urim ndryshe.

“Ta quash një komb të pavarur thjesht se nuk jemi në luftë është interes hileqar i politikës për ta shitur si meritë të saj. Fatkeqsisht në ditët e sotme kombet e vogla, gjithmonë do jenë të varur në shumë pikëpamje nga kombe më të fuqishme si dhe nga politikanët tanë të rëndomtë me aftësi të kufizuara. Ndaj sot po uroj ndryshe: Gëzuar çdo ditë egzistencën mijra vjeçare vendi i lindjes, përvojave dhe i kujtimeve tona”, përfundon Elvis Pupa.