BREAKING NEWS

Pas zhurmës së madhe mediatike aktori kërkon të dalë nga shtëpia/ Bora Zemani reagon për herë të parë për Donaldin dhe bën deklaratën që askush nuk e priste: Ju lutem qetësohuni!

Pas zhurmës së madhe mediatike aktori kërkon të dalë
x
BREAKING NEWS

Ministria e Shëndetësisë informon mbi situatën epidemiologjike në vend: Një viktimë në 24 orët e fundit, ja sa infektime janë regjistruar

Ministria e Shëndetësisë informon mbi situatën
x
BREAKING NEWS

“Avioni privat i Ramës”, Basha publikon foton dhe zbardh çmimin marramendës që kushton: 15 mijë dollarë vetëm në një orë për të udhëtuar. Lëviz me flatra...

“Avioni privat i Ramës”, Basha publikon foton dhe zbardh
x
BREAKING NEWS

I futet me grushta policëve të “Shqiponjave” pa pasur mëshirë/ Arrestohet djali i humoristit të njohur shqiptar. Zbardhet ngjarja

I futet me grushta policëve të “Shqiponjave” pa pasur
x
BREAKING NEWS

Zgjidhen anëtarët e rinj të KED për vitin 2022, reagon ambasadorja Yuri Kim dhe jep mesazhin e fortë

Zgjidhen anëtarët e rinj të KED për vitin 2022, reagon
x
BREAKING NEWS

Pritet ciklon? Po vjen nga veriu! Harta, të gjithë qytetet që do të përballen me reshje masive dhe rrufe gjatë fundjavës. Ja kur pritet më e keqja

Pritet ciklon? Po vjen nga veriu! Harta, të gjithë qytetet që do
x
BREAKING NEWS

Lajm i trishtë! Luftoi një muaj me virusin e rrezikshëm, ndërron jetë drejtori i këtij gjimnazi në Shqipëri (EMRI)

Lajm i trishtë! Luftoi një muaj me virusin e rrezikshëm,
x
BREAKING NEWS

Sali Berisha përgatitet për trazira, mobilizon të vetët për të nisur protestat pas 11 dhjetorit, tubime para Kryeministrisë dhe selisë së PD

Sali Berisha përgatitet për trazira, mobilizon të vetët
x

Gossip

Sulmuesi i Kombëtares Shqiptare të futbollit jep lajmin fantastik

Sulmuesi i Kombëtares Shqiptare të futbollit jep lajmin fantastik

Sulmuesi i Kombëtares Shqiptare të futbollit, Odise Roshi, është bërë baba për herë të parë. Ai ka ndarë mëngjesit e sotëm në “Instagram” lajmin e mirë me ndjekësit. “Mirë se erdhe në këtë botë, engjël i vogël”, shkruan fillimish 30 vjeçari, teksa më poshtë ka zbuluar edhe emrin e veçantë të të birit.

Të dua Rois“, shkruan ai në postimin ku shihet dora e të voglit, Odises dhe bashkëshortes.

Kujtojmë se Odise Roshi i dha fund beqarisë në muajin shtator të 2020. Në një ceremoni private ai dhe partnerja e tij, e panjohur për publikun, kurorëzuan dashurinë në martesë. E një vit pas dasmës ata janë bekuar me djalin e tyre.

Sulmuesi i Kombëtares Shqiptare të futbollit jep lajmin fantastik