Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

‘Super si gjithmonë gjyshi e gjyshja mirë janë?’, e pyet si i ka gjyshërit, Arbana Osmani i kthen përgjigjen epike fansit

Postuar: 26/06/2019 - 17:10

 Menjëherë sapo përfundoi sezonin e emisionit 'Dua të të bëj të lumtur' moderatorja Arbana Osmani ka nisur pushimet.

Këtë gjë na e ka treguar më së miri me fotot të publikuar në Instagram, ku shihet duke shijuar rrezet e diellit.

Mirëpo, herë pas here nuk mungojnë as komentet e shumë prej ndjekëse të saj, të cilët kapen pas detajeve nga më të ndryshmet.

Dikush e ka pyetur edhe për gjyshin dhe gjyshen e saj, të cilët i erdhën surprizë moderatores në emision.

‘Super si gjithmon gjyshi e gjyshja mire jane?’, shkruan  ndjekësi.

‘Si zogj’, i përgjigjet Arbana plot sinqeritet.

Kujtojmë që gjyshërit e saj bën për vete të gjithë publikun me batutat e tyre.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 20/11/2019 - 23:39

Anila Mimani ka qenë e ftuar këtë të mërkurë në ‘Soirée’ me Jonida Shehun në ‘Top Channel’ për të kujtuar muzikën e viteve 2000 dhe për të performuar disa nga këngët e saj më të njohura.

Postuar: 20/11/2019 - 22:53

Moderatorja Eva Murati dhe djali i Jozefina Topallit, Genari, prej kohësh përflitet se janë në nj

Postuar: 20/11/2019 - 20:40

E ftuar në emisionin “Ftesë në Pesë”, ish-deputetja e LSI-së, Kejdi Mehmetaj ka tregu

Postuar: 20/11/2019 - 20:26

Këngëtarja Tayna ka zbuluar se lojtari i Realit të Madritit, Vinícius José Paixão de Oliveira Jún

Postuar: 20/11/2019 - 20:18

Ervin Gonxhi ka rrëfyer se pse është larguar nga grupi muzikor “Threedots”, teksa u p

Postuar: 20/11/2019 - 20:16

Të ftuar pasditen e sotme në emisionin “Rudina” ishin gazetarja e njohur e kronikës s

Postuar: 20/11/2019 - 19:29

Një ditë më parë grimieri i njohur shqiptar Mario i tregoi botës për herë të parë se ishte &lsquo