BREAKING NEWS

Ja se si nobelisti Montagnier po hedh në erë Big Farmën dhe po zbardh veprimet kriminale me covid 19

Ja se si nobelisti Montagnier  po hedh në erë Big Farmën dhe  po
x

Gossip

Surpriza! Djali i ri bën pyetjen që askush se priste që në takimin e parë Anës

Surpriza! Djali i ri bën pyetjen që askush se priste që në

Sot ndodhi takimi mes Anës dhe Andit të ri në liqenin e Tiranës.

Andi i vuri në dukje Anës vonesën e saj në takim, veprim që e kishte shumë bezdi, ndërsa vajza i tha se ishte shumë tip gjumash dhe u vonua për të.

“Unë në fakt jam shumë tip gjumash, por është edhe kjo gjëja tjetër që po përpiqesha të gjeja veshjet për në takim, meqë ishte djalë i ri e të dukesha bukur”, tha Ana.

Ndërsa në studio Andi u shpreh se veprimet që bën dikush tregojnë shumë për personalitetin e tij.

Një pyetje ndryshe nga sa ishim mësuar të dëgjonim në Për’Puthen deri tani ishte nga ana e djalit të ri, i cili pyeti Anën për fëmijërinë e saj.

Më të lexuarat