BREAKING NEWS

Vrau gruan me levë dhe më pas e masakroi me gërshërë, flet dhëndëri i familjes Tosuni nga Durrësi dhe tregon shkakun përse ndodhi krimi monstruoz

Vrau gruan me levë dhe më pas e masakroi me gërshërë,
x

Gossip

Surpriza e mesnatës, Kiara Tito merr dhuratën më të bukur nga miqtë e Top Channel

Surpriza e mesnatës, Kiara Tito merr dhuratën më të bukur

 Moderatorja simpatike, Kiara Tito ditën e sotme feston 23-vjetorin e lindjes. Jo më kot thonë se miqtë dinë si të surprizojnë dhe dhuratën më të bukur Kiara e ka marrë nga shokët e saj më të ngushtë. Ata janë mbledhur të gjithë bashkë në mesnatë dhe kanë trokitur në derën e Kiarës për t’i uruar ditëlindjen. Me një tortë dhe një shishe verë në dorë, ata i janë gjendur pranë mikes së tyre që në minutat e para të ditës së saj më të rëndësishme. Në festë nuk kanë munguar dy moderatorët e njohur Liesa Haxhiasllani dhe Ardit Muarataj, me të cilët Kiara ruan miqësinë që nga koha kur ata prezantonin së bashku emisionin “Select” në “Top Channel”.