Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Surpriza e mesnatës, Kiara Tito merr dhuratën më të bukur nga miqtë e Top Channel

Postuar: 18/01/2019 - 11:32

 Moderatorja simpatike, Kiara Tito ditën e sotme feston 23-vjetorin e lindjes. Jo më kot thonë se miqtë dinë si të surprizojnë dhe dhuratën më të bukur Kiara e ka marrë nga shokët e saj më të ngushtë. Ata janë mbledhur të gjithë bashkë në mesnatë dhe kanë trokitur në derën e Kiarës për t’i uruar ditëlindjen. Me një tortë dhe një shishe verë në dorë, ata i janë gjendur pranë mikes së tyre që në minutat e para të ditës së saj më të rëndësishme. Në festë nuk kanë munguar dy moderatorët e njohur Liesa Haxhiasllani dhe Ardit Muarataj, me të cilët Kiara ruan miqësinë që nga koha kur ata prezantonin së bashku emisionin “Select” në “Top Channel”. 

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 21/04/2019 - 10:46

 Moderatori i njohur Isli Islami ka qenë  i ftuar mbrëmjen e djeshme në emisionin “Mos i fol shoferit” në RTV Ora.

Postuar: 21/04/2019 - 09:00

 Ashtu sikurse është bërë me dije kryetari i partisë ‘Zgjidhja’, Koço Kokëdhima

Postuar: 20/04/2019 - 23:57

Olen Çesari është padyshim një nga personazhet më të dashur për publikun e që me violinën e tij k

Postuar: 20/04/2019 - 23:39

E ftuar sot në “Xing me Ermalin”, Besa Kokëdhima ka zbuluar shumë të reja pas kaq shu

Postuar: 20/04/2019 - 23:31

Arbana Osmani sot për herë të parë ka folur në programin e saj 'Dua të të bëj të lumtur'

Postuar: 20/04/2019 - 22:58

Moderatori Isli Islami, i ftuar mbrëmjen e sotme në ‘Mos i fol shoferit’  ka rrë

Postuar: 20/04/2019 - 22:41

Këngëtarja Besa Kokëdhima, e njohur dhe si vajza e kreut të Partisw Zgjidhja,  Koço Kokëdhim