BREAKING NEWS

Pse samiti BE-Ballkani Perëndimor po bëhet në Tiranë? Ish ministri i Drejtësisë zbardh detajet dhe zbulon prapaskenat

Pse samiti BE-Ballkani Perëndimor po bëhet në Tiranë? Ish
x
BREAKING NEWS

“Kjo është e turpshme”, Alfred Cako plas deklaratën ‘bombë’: Samiti i nesërm, përpjekja e fundit e BE për të eliminuar...

“Kjo është e turpshme”, Alfred Cako plas deklaratën
x
BREAKING NEWS

“Primaret ishin të mrekullueshme”/ Ylli Rakipi i ndërpret entuziazmin Flamur Nokës: Kur trukohen janë maskaradë, mos më trego mua...

“Primaret ishin të mrekullueshme”/ Ylli Rakipi i ndërpret
x
BREAKING NEWS

U tërhoq nga Primaret për Bashkinë e Tiranës, nuk përmbahet Evi Kokalari, sulmon ashpër Alimehmetin

U tërhoq nga Primaret për Bashkinë e Tiranës, nuk
x
BREAKING NEWS

Belind Këlliçi kandidati zyrtar i PD-së për Bashkinë e Tiranës, vjen reagimi i menjëhershëm i Metës

Belind Këlliçi kandidati zyrtar i PD-së për Bashkinë
x
BREAKING NEWS

Dash Sula lë vajin e ullirit te vendi i Ramës: Pije se e ke nga ullinjtë e Saliut

Dash Sula lë vajin e ullirit te vendi i Ramës: Pije se e ke nga
x
BREAKING NEWS

Kandidat zyrtar i PD-së për Tiranën, reagon Belind Këlliçi dhe habit me deklaratën: Ilir Alimehmeti do të jetë...

Kandidat zyrtar i PD-së për Tiranën, reagon Belind
x
BREAKING NEWS

Çfarë ndodhi? ‘Kokë më kokë’ me Belind Këlliçin, Ilir Alimehmeti tërhiqet papritur nga balotazhi i Primareve të Tiranës

Çfarë ndodhi? ‘Kokë më kokë’ me Belind
x

Gossip

Surpriza madhështore nga qielli për Donaldin 'xhindosi' Ilirin, balerini nuk lë gjë pa thënë: Një super po*dhë gjigande, 4 muaj gazra. Nuk e kisha imagjinuar kurrë një p**** të tillë

Surpriza madhështore nga qielli për Donaldin 'xhindosi'

Sfida në shtëpinë më të famshme në Shqipëri, në Big Brother VIP, sa vjen edhe po bëhet më e nxehtë. Gjatë ditës së shtunë mbi shtëpinë e Big Brother fluturoi një helikopter, nga i cili u lëshuan qindra karafila.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Romeo Veshaj (@romeoveshaj)

Pas konfuzionit të banorëve, u kuptua se autor i kësaj surprize ishte binjaku i Donaldit, Romeo Veshaj. Kjo gjë duket se nuk u kapërdi lehtë nga Iliri, i cili teksa ndodhej në kuzhinë me Arjolën, nuk i kurseu disa fjalë.

Ai shprehet se në jetën e tij ka njohur shumë njerëz me karrierë, që janë shumë të thjeshtë në jetën e tyre.

“Një ndër gjërat që kam urryer është tangërlliku, pordha, të jesh kaq i ri dhe të kesh kaq pordhë… Unë kam njohur shumë njerëz, si shqiptarë si të huaj, që kanë bërë karrierë, kanë lekë me ble botën, dhe janë njerëzit më të thjeshtë. Një pordhë të tillë këtu brenda nuk e kisha imagjinuar kurrë”, shprehet Iliri, ndërkohë që Arjola e ndërpret duke e pyetur për Monikën.

“Po shlodhet se është lodhur. Një super pordhë gjigande, 4 muaj gazra”, thotë Iliri me ironi.

Surpriza madhështore nga qielli për Donaldin 'xhindosi'