BREAKING NEWS

“Nëse SPAK nuk heton…”/ Kryemadhi plas deklaratën e fortë dhe paralajmëron arrestime të politikanëve: Ja lista e ministrave që përfundojnë në burg

“Nëse SPAK nuk heton…”/ Kryemadhi plas deklaratën e
x
BREAKING NEWS

Çështja e pensionistëve milionerë, Kryemadhi zbardh detaje të reja: Ja ku qëndron problemi! Kikia: Totalisht e pafalshme për drejtësinë, skema më e madhe pas firmave piramidale

Çështja e pensionistëve milionerë, Kryemadhi zbardh detaje
x
BREAKING NEWS

Skema e mashtrimit me inceneratorët, Monika Kryemadhi flet me emra dhe nxjerr aferën me firmën e Edi Ramës: Arben Ahmetaj...

Skema e mashtrimit me inceneratorët, Monika Kryemadhi flet me emra dhe
x
BREAKING NEWS

“Ishte 82 vjeç, kryeministri sapo kishte mbaruar si student”, Kryehetuesi i komunizmit zbulon pse kërkohej arrestimi i gjyshit të Edi Ramës

“Ishte 82 vjeç, kryeministri sapo kishte mbaruar si student”,
x
BREAKING NEWS

Inceneratori i Tiranës/ Monika Kryemadhi paralajmëron: Kam filmime dhe gjëra të tjera që nuk i kam publikuar ende, institucionet nuk më kthejnë përgjigje edhe pse...

Inceneratori i Tiranës/ Monika Kryemadhi paralajmëron: Kam filmime dhe
x
BREAKING NEWS

Rritja e rasteve me Covid, mjeku Alimehmeti shpjegon situatën dhe i bën thirrje qeverisë: Kjo vjen si rrjedhojë e...

Rritja e rasteve me Covid, mjeku Alimehmeti shpjegon situatën dhe i
x
BREAKING NEWS

Skandali me inceneratorët, Kryemadhi: Mua nuk tregonte njeri, se jam gruaja e Ilir Metës

Skandali me inceneratorët, Kryemadhi: Mua nuk tregonte njeri, se jam gruaja
x
BREAKING NEWS

Skandali me inceneratorët, ish-deputeti plas deklaratën e fortë: Ja cili është kryebashkiaku që nuk do rikandidojë dot në zgjedhjet e ardhshme pasi do të jetë nën hetim

Skandali me inceneratorët, ish-deputeti plas deklaratën e fortë:
x

Gossip

Surpriza të bukura po ju presin! Meri ka lajme të mira: Propozime pune, ide të reja dhe dhurata

Surpriza të bukura po ju presin! Meri ka lajme të mira: Propozime

Dashi

Do keni takime dhe detyrime pune per te permbyllur dhe rregulluar ne menyre qe te mbaroni me ceshtjet qe jane hapur javet e fundit.

Demi

Nese i keni planifikuar planet deri ne detaje, do keni fatin t’i realizoni me sukses dhe do keni edhe hapje te reja.

Binjaket

Do vazhdoni te kuptoni dhe te ndergjegjësoheni per ato qe keni humbur dhe te vleresoni ato qe keni.

Gaforrja

Nje femer do ju lodhi dhe do behet antagoniste ne planet tuaja. Kujdes nderhyrjet qe mund te keni ne cift.

Luani

Do keni nje propozim pune qe nuk eshte i natyres tuaj. Por nese e merrni me seriozitet mund ta perballoni.

Virgjeresha
Ju duhet pak frymezim qe te shijoni nje impuls erotik i cili mezi po nxjerr koken ne zemren tuaj. Eshte ne doren tuaj te lind dashuria ose ne perbindesh.

Peshorja

Nje dhurate ne dukje e vogel dhe pa rendesi do kthehet shume e vlefshme per stabilitetin tuaj ekonomik e familjar.

Akrepi

Nje lajm interesant do ju cliroj nga bllokimi ne fushen e ndjenjave dhe do kuptoni se ju vet mund t’i beni te gjitha.

Shigjetari

Nje ceshtje ekonomike nuk do jete e kenaqshme por do jete e mjaftueshme per te mbaruar deryrimet.

Bricjapi

Hena ne shenjen tuaj do ju bej te merrni jeten tuaj nen kontroll para se t’ju rreshqasin gjera te rendesishme nga duart.

Ujori

Nje fantazi jo shume e shfrenuar do bej qe te mendoni dhe veproni pa kaluar ekstremet e kohes ku jetojme.

Peshqit

Nje takim interesant dhe per ju do ju jap nje ide te re se si te organizoni nje pune apo marredhenie erotike.