BREAKING NEWS

E trishtë! Valentina Leskaj humb njeriun e shtrenjtë nga koronavirusi: Sot është një ditë shumë e vështirë për mua

E trishtë! Valentina Leskaj humb njeriun e shtrenjtë nga koronavirusi:
x

Gossip

Surprizë për ditëlindje! Marjana Kondi zbulon dhuratën që mori nga Edi Rama (FOTO)

Surprizë për ditëlindje! Marjana Kondi zbulon dhuratën

Marjana Kondi sot feston 60-vjetorin e lindjes. Mes shumë dhuratash ajo ka marrë një të tillë nga Kryeministri Edi Rama.

Ka qenë vetë Marjana që e ka publikuar në rrjetin social ‘Facebook’, duke e falenderuar dhe shprehur mirënjohjen.

“Mirënjohje dhe falenderime Z.Kryeminister qe ne diten time te lindjes 60-ta ,te me respektoj me nje dhurate simbolike si shenje vleresimi per kontributin tim ne skene dhe ne kinematografi Edi Rama”, ka shkruar ajo krahas fotos, ku shfaqet me shishen e verës në duar.

Surprizë për ditëlindje! Marjana Kondi zbulon dhuratën

Më të lexuarat