BREAKING NEWS

Përditësimi më i fundit i situatës së Covid-19 në vend/ Ulet numri i infektimeve, Ministria publikon të dhënat: Ja sa persona kanë humbur jetën ditën e sotme

Përditësimi më i fundit i situatës së Covid-19 në
x

Gossip

Surprizohet Bieta Sulo, personi shumë i dashur për të i shkon në zyrë

Surprizohet Bieta Sulo, personi shumë i dashur për të i shkon

Moderatorja Bieta Sulo është rikthyer edhe këtë sezon me emisionin e saj "Ftesë në 5". Ditën e sotme në zyrën e saj, Bieta ka marrë një surprizë shumë të bukur nga vogëlushi i saj.

Kroi Art i ka shkuar për vizitë tek zyra mami Bietës duke e lumturuar pa masë moderatoren.

Bieta ka publikuar në Instagram disa foto nga momenti kur Kroi Art i shkon në zyrë dhe shkruan se kjo ishte surpriza më e bukur.

"1 gazetar i ri ne zyren e “Ftesë ne 5”. Surpriza e bukur e dites", shkruan Bieta.

Surprizohet Bieta Sulo, personi shumë i dashur për të i shkon

Më të lexuarat