Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Surprizohet nga motra e saj, moderatorja e njohur shqiptare përlotet gjatë emisionit

Postuar: 20/03/2019 - 23:17

 Ditën e sotme në emisionin e Rudina Magjistarit, ishte e ftuar moderatorja e njohur shqiptare, Enkeleida Zeko bashkë me vajzën e saj, Ester. Gjatë intervistës, Enkeleida zbuloi se si ka ndryshuar jeta e saj pas lindjes së vajzës, pasi që prej asaj kohe ajo ka lënë pas dore çdo angazhim tjetër. Moderatorja gjithashtu foli për raportin e veçantë me motrën e saj, e cila prej 5 vitesh jetonte në Romë. Stafi i emisionit në bashkëpunim me Rudinën, kishin përgatitur një surprizë për moderatoren dhe sollën një videomesazh nga motra e saj, Blerina. “Dua të të them që jam shumë krenare për ty. Je pjesa më e rëndësishme e jetës time, kam jetuar me ty çdo moment dhe jam krenare për atë çfarë ti je. Je një grua e realizuar, je një mama e mrekullueshme dhe nuk kisha dyshime për këtë se më ke rritur mua. Ke qenë një shoqe, një motër, një mami, më ke mbështetur dhe ke qenë gjithmonë aty. Më mungon”, u shpreh ajo, duke e bërë kështu Enkeleidën të mbushte sytë me lot.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 20/04/2019 - 16:43

Këngëtarja Çiljeta Xhilaga është një ndër emrat më të njohur të showbizit shqiptar, e cila vazhdimisht publikon në profilin e saj në Instagram foto e video me të voglin e saj, Fernandon.

Postuar: 20/04/2019 - 15:50

Aktori i njohur, ka treguar mbrëmjen e djeshme se përse nuk dëshiron të largohet nga Shqipëria.

Postuar: 20/04/2019 - 14:58

Këngëtarja me famë botërore dhe shumë e dashur edhe për publikun shqiptar Adele, ka konfirmuar nd

Postuar: 20/04/2019 - 12:34

Adi Krasta është një ndër emrat më të njohur të ekranit shqiptar, i cili në profilin e tij në Ins

Postuar: 20/04/2019 - 11:40

U ndodh shpesh personazheve të njohur të ekranit që të përballen me komente apo mesazhe të pakënd

Postuar: 20/04/2019 - 10:59

Ajo konsiderohet si vajza e motit më seksi në botë.

Postuar: 20/04/2019 - 10:18

Gjyshja e  Besit, Ija që të gjithë e njohim festoi mbrëmjen e djeshme 80 vjetorin.