Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Surprizon Flori Mumajesi, bën dedikimin e rrallë për njeriun e zemrës: Të dua!

Postuar: 06/12/2018 - 09:22

Pavarësisht se pak orë para nisjes së natës së parë të gjysmëfinales së “Kënga Magjike”, Flori Mumajesi tregoi se nuk ishte në gjendje të mirë shëndetësore, ai ndodhej mbrëmjen e djeshme në Pallatin e Kongreseve.

I ulur bashkë me kolegët pas jurisë së festivalit, ajo që tërhoqi vëmendjen ishte një gjest i këngëtarit.

Gjatë performancës së një prej konkurrentëve të kategorisë “New Artist”, Flori mbajti në pjesën e syve një aparat në të cilin shkruhej një mesazh.

Në të shkruhej “Të dua mam” dhe mund të themi që është një ndër përshëndetjet e rralla të këngëtarit për njeriun e dashur për të.

Mbrëmjen e 6 dhjetorit ai performon këngën “Plas”, që është kthyer një ndër më të preferuarat për publikun brenda një jave.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 18/02/2019 - 16:27

Moderatorja e njohur Alketa Vejsiu gjithmonë është kujdesur që jetën e saj private de familjen ta mbajë sa më larg vëmendjes së medias.

Postuar: 18/02/2019 - 11:55

Dy këngëtaret shumë të dashura për publikun, Eli Fara dhe Aurela Gaçe, janë padyshim dy nga zërat

Postuar: 18/02/2019 - 08:16

Luana dhe Krenari janë prej më shumë se 3 vitesh së bashku e megjithatë lidhjen e tyre kanë prefe

Postuar: 18/02/2019 - 07:39

Është munduar që gjatë gjithë kohës ta mbajë të fshehtë.

Postuar: 18/02/2019 - 07:29

Gazetari i njohur Sokol Balla, ka dhënë një lajm të madh në urimin e tij për 11 vjetorin e Pavarë

Postuar: 17/02/2019 - 21:51

Këngëtarja e njohur  Elvana Gjata ka folur në një intervistë të shkurtër, ku ka treguar se

Postuar: 17/02/2019 - 20:41

Elvana Gjata ka zbuluar një surprizë për të gjithë fansat e saj, shumë rastësisht gjatë një int