BREAKING NEWS

A është ai politikani që përmendet në përgjime? Reagon për herë të parë Taulant Balla

A është ai politikani që përmendet në përgjime?
x
BREAKING NEWS

Vrasja e gruas shtatzënë, paralajmërohet vendimi drastik në qeveri, ministrja lëshon thirrjen e fortë

Vrasja e gruas shtatzënë, paralajmërohet vendimi drastik në
x
BREAKING NEWS

Karamuço plas deklaratën e fortë dhe ngre dyshime: Droga e Fierit ka lidhje me hakerimin iranian, porositësit përshkruanin...

Karamuço plas deklaratën e fortë dhe ngre dyshime: Droga e
x
BREAKING NEWS

Kokaina masive në Fier, gazetarja nxjerr detajet e pathëna për Çervanaku: E njihnin si bamirës

Kokaina masive në Fier, gazetarja nxjerr detajet e pathëna për
x
BREAKING NEWS

Gara për kreun e forumit rinor të PD, Kokalari ‘sulmon’ Berishën: Kur ke një biznes dhe gabon, fajtori është pronari, po bëheshin gjëra që...

Gara për kreun e forumit rinor të PD, Kokalari ‘sulmon’
x
BREAKING NEWS

“Ç’më duhet mua PD e Primaret, përgjigju”/ Plas sherri në studio, kandidati për Bashkinë e Tiranës i kthehet keq Fevziut: A ka mundësi, programin e ka partia

“Ç’më duhet mua PD e Primaret, përgjigju”/
x
BREAKING NEWS

Deklarata "shokuese" e kandidatit Gert Bogdani: Paratë e krimit...

Deklarata "shokuese" e kandidatit Gert Bogdani: Paratë e
x
BREAKING NEWS

“S’ do lejoj që të valëvitet flamuri i LGBT-së”/ Zotimi i pazakontë i kandidatit në Primaret e PD-së: Nuk shkel mbi...

“S’ do lejoj që të valëvitet flamuri i
x

Gossip

Surprizon Olsa Muhameti! Ori Nebijaj la televizionin për parlamentin, por kush do ta drejtojë “Për’puthen”? Ja ftesa që i është bërë Bora Zemanit

Surprizon Olsa Muhameti! Ori Nebijaj la televizionin për parlamentin, por

Oriela Nebiaj ka pranuar mandatin e deputetes së PD, pas dorëzimit të Grida Dumës. Ka qenë vetë prezantuesja që e ka konfirmuar pak ditë më parë se ka pranuar mandatin dhe ka firmosur dokumetin përkatës për pranimin e mandatit.

Por pas kësaj lëvizje, vendi i saj si prezantuese e “Përputhen” mbetet bosh. Prandaj shumë emra moderatoresh janë përfolur si zëvëndësuese të Orit në Përputhen e mes tyre edhe ish-prezantuesja e këtij programi, Bora Zemani.

Për kë të ka folur Olsa Muahmeti e ftuar se fëmundi në “Procesin Sportiv”.

“Kam bërë një ftesë zyrtarish. E kam konsultuar edhe me Lori Hoxhën. I kemi bërë një ftesë zyrtare Bora Zemanit për të qenë prezantuesja e “Përputhen”. Jam shumë e lumtur për këtë. Do të ishte rikthimi i saj në shtëpi, pasi largimi i saj ishte pasi mori një program të madhe dhe është çështje e menaxhimit të kohës. Aktualisht përgjigja e saj nuk ka ardhur. Por shpresoj se Bora do ta gjej kohën për të menaxhuar të dy programet”, ishte deklarata e Olsës.