Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Surprizon Sokol Balla, nxjerr foton e Getoarit e Marinës dhe befason me atë që thotë: Unë nuk para shkoj në...

Postuar: 11/09/2019 - 08:40

Dy vite më parë, çifti i njohur i showbizit Marina Vjollca dhe Getoar Selimi i dhanë fund beqarisë në një dasmë madhështore që mori vëmendjen e të gjitha mediave dhe që u komentua për ditë me radhë.

Të shumtë ishin të ftuarit VIP, mirëpo siç duket tek njëri prej tyre kjo martesë ka mbetur e paharrueshme. Është pikërisht gazetari, Sokol Balla, ai i cili ka kujtuar ditën e djeshme dasmën e dyshes dhe ka thënë dy fjalë për të.

“Unë nuk para shkoj në ngjarje, por dasma para 2 vitesh e 2 miqve të mi Getoar Selimi dhe Marina Vjollca ishte një “s.hpërthim”. Urime dhe njëherë dy vite më pas, jeni të mirë dhe të bukur sërish”, ka shkruar Balla pranë fotos ku shihet së bashku me Getin dhe Marinën. 

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 22/09/2019 - 20:40

Ditën e sotme, shefi i kuzhinës Renato Mekolli ishte i ftuar në emisionin “E diell” në “Top Channel”, ku rrëfeu jo vetëm për punën, por edhe për jetën e tij personale.

Postuar: 22/09/2019 - 18:49

Ditën e djeshme, Shqipëria u trondit pas tërmetit të fuqishëm që ra me epiqendër në Adriatik.Të s

Postuar: 22/09/2019 - 16:24

Elton Ilirjani është biznesmeni i parë shqiptar që ka thyer tabutë në vendin tonë dhe e ka pranua

Postuar: 22/09/2019 - 15:59

  Koreografi Albi Nako ka shpërndarë në ‘Instagram’ momentet se si u gjend trupa

Postuar: 21/09/2019 - 15:47

Filmi “Maleficent” me aktore protagoniste Angelina Jolie u prit shumë mirë nga publik

Postuar: 21/09/2019 - 15:11

Loredana Zefi muaj më parë u bë top-temë e medieve rozë, për shkak të akuzave të një çifti zvicer

Postuar: 21/09/2019 - 14:55

Ditën e sotme ka qarkulluar me shpejtësi në media një lajm që ka të bëjë me jetën private të akto