BREAKING NEWS

Spartak Ngjela lëshon ‘BOMBËN’ ndaj Lulzim Bashës: Ka procese penale në SHBA, ja mesazhi i ambasadores Yuri Kim

Spartak Ngjela lëshon ‘BOMBËN’ ndaj Lulzim Bashës:
x
BREAKING NEWS

Largimi nga politika i Gramoz Ruçit, Spartak Ngjela tregon dy arsyet dhe plas paralajmërimin e fortë: Do të ketë pasoja për PS-në!

Largimi nga politika i Gramoz Ruçit, Spartak Ngjela tregon dy arsyet dhe
x
BREAKING NEWS

Ishte krahu i djathtë i Arta Markut kur drejtonte institucionin e rëndësishëm/ KPK merr vendimin e menjëhershëm dhe shkarkon prokuroren e njohur të Tiranës

Ishte krahu i djathtë i Arta Markut kur drejtonte institucionin e
x
BREAKING NEWS

VENDIM zyrtar! Bashkimi Europian jep lajmin e shumëpritur për Shqipërinë

VENDIM zyrtar! Bashkimi Europian jep lajmin e shumëpritur për
x
BREAKING NEWS

Dhunohet drejtoresha në Bashkinë e Tiranës, policia fundos autorin. Zbardhet shkaku (EMRI+FOTO)

Dhunohet drejtoresha në Bashkinë e Tiranës, policia fundos
x
BREAKING NEWS

Grupimi 'Për PD-në' del në konferencë të jashtëzakonshme, Harxhi bën denoncimet e forta: Vëzhguesit janë kërcënuar! Ja cila është shkelja më e rëndë!

Grupimi 'Për PD-në' del në konferencë të
x
BREAKING NEWS

Pas shpalljes ‘non grata’ të Sali Berishës dhe urdhrit të Biden, Frrok Çupi paralajmëron zhvillime të BUJSHME në Shqipëri: Nesër do të çuditen kur të formulohen akuza për...

Pas shpalljes ‘non grata’ të Sali Berishës dhe urdhrit
x
BREAKING NEWS

Rama jep sinjalet e para për qeverinë e re, 9 ministra rrezikojnë largimin në shtator, vetëm 7 emra futen në Presidiumin e Kongresit, ja lista

Rama jep sinjalet e para për qeverinë e re, 9 ministra rrezikojnë
x

Gossip

“S’veshin të gjitha firmato si ty”/ Plas keq sherri në mes të emisionit në ‘Top Channel’, farmacistja i kthehet keq sociologut të njohur: Çfarë bëjnë meshkujt? (REPLIKAT)

“S’veshin të gjitha firmato si ty”/ Plas keq sherri

Një përplasje e papritur ndodhi sot në emisionin ‘Ftesë në 5’ teksa po diskutonin për tradhtinë bashkëshortore. Debati kaloi edhe ne ofendime personale mes sociologut gëzim Tushi dhe farmacistes Arba Gramo.

Arba Gramo: Zonjat përpiqen që ta mbajnë veten me ato mundësi që kanë. Nëse do shkojnë në arë dhe të mbajnë fëmijët, është e vështirë.

Gezim Tushi: S’po them që të vishet me firmato siç vishesh ti, por të mbajë një higjienë.  Por them të mbajnë disa komponentë që të mbajnë martesën, se ndryshe atë herë… Të dy duhet të mbajnë gjallë marrëdhënien.

Arba Gramo: Çfarë bëjnë meshkujt? Se gjithashtu e mbajnë veten, se e iu bëhet barku…