Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

"Sytë e saj, shpirti im", Lindita Halimi publikon imazhet e vajzës 10-javëshe dhe ja kujt i ngjan (FOTO)

Postuar: 25/05/2019 - 16:49

Lindita Halimi postoi video dhe foto të vajzës së saj, Kaimana, tashmë 10-javëshe.

Në një video shumë të ëmbël, këngëtarja tregon se e bija ka filluar të qeshë me lojërat e së ëmës.

Në një tjetër imazh të publikuar në Instagram, Lindita tregon portretin e Kaimanës, duke shkruar:

“Sytë e saj, shpirti im”.

Në prill, këngëtarja publikoi dy foto të vajzës, asokohe vetëm pak javëshe.

Ajo ka hapur edhe një profil në Instagram me emrin e së bijës, por e mban atë privat.

Kaimana erdhi në jetë në mars. Deri atëherë, Lindita e kishte mbajtur të fshehtë shtatzëninë.

Lajmin e gëzueshëm e dha në Facebook bashkëshorti i Linditës, Devon-i, i cili bashkë me një foto me vajzën e porsalindur shkruajti:

“Jemi shumë të lumtur dhe të bekuar që vajza jonë e parë erdhi në jetë!

Jemi absolutisht të dashuruar pas saj dhe mezi po presim ta marrim në shtëpi! Ime shoqe pati një shtatzëni shumë të shëndetshme dhe një lindje të shpejte.

Faleminderit të gjithëve për urimet!”

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Her eyes, My Soul ------------ @kaimanaworld

A post shared by ♈️LINDITA♈️ (@linditaworld) on

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 18/11/2019 - 15:37

Shkrimtari dhe autori i këngëve shumë i njohur Agim Doçi së fundmi i është shtuar listës së pakënaqurëve të Festivalit të RTSH-së.

Postuar: 18/11/2019 - 15:19

Mbrëmë u inagurua stadiumi më i ri në Shqipëri “Air Albania Stadium” me përballjen e

Postuar: 18/11/2019 - 14:37

Shumë mund të jenë skeptik, nëse mund të bëhesh i pasur me punë, kjo gjë ka ndodhur edhe me moder

Postuar: 18/11/2019 - 13:51

Fundjavën që lamë pas Rudina Dembacaj pranoi divorcin nga bashëkshorti dhe u konfirmua lidhja e s

Postuar: 18/11/2019 - 13:49

Këngëtarja shqiptare që jeton dhe vepron në Zvicër, Albana Azizi, ka irrituar publikun dhe mediet

Postuar: 18/11/2019 - 13:36

Një vit më parë, këngëtarja e njohur Eneda Tarifa u divorcua nga bashkëshorti i saj, Erjon Zalosh

Postuar: 18/11/2019 - 13:34

Moderatorja Arbana Osmani dhe partneri saj Eduard Grishaj tashmë janë të lidhur dhe kanë vendosur