BREAKING NEWS

Spartak Braho 'kap mat' Metën: Kjo që po bën presidenti s’ka ndodhur në asnjë vend të botës!

Spartak Braho 'kap mat' Metën: Kjo që po bën presidenti
x

Gossip

“Syzet mi huazoi …”/Rudina Magjistari bëhet nostalgjike dhe publikon fotot e 35 viteve më parë, moderatorja e njohur duket e mahnitshme

“Syzet mi huazoi …”/Rudina Magjistari bëhet nostalgjike

Rudina Magjistari është bërë nostalgjike dhe ka ndarë me ndjekësit disa fotot të realizuara 35 vite më parë.

Imazhet bardhi e zi u realizuan në Plazh, në Durrës. Moderatorja, e cila ishte rreth 11-vjeç, pozoi e veshur me pantallona dhe bluze të shkurtër.

Ajo tregoi se në njërën prej fotove, syzet ia huazoi fotografi për të realizuar setin fotografik.

“Plazh, Durrës, 1986 ???? Syzet, në foton tjetër, mbaj mend që mi huazoi fotografi për setin fotografik ????????”- shkroi Rudina Magjistari krahas imazheve.

Kujtojmë që rreth 10 ditë më parë, moderatorja u prek nga COVID-19, pas infektimit të bashkëshortit të saj.

Më të lexuarat